Seversin 19. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Seversin dizisi yeni bölüm fragmanı çıktı mı? Seversin son bölümde neler oldu?

Seversin, Kanal D İç İmaller imzalı, birinci kısmı 1 Haziran 2022 tarihinde yayınlanan, direktörlüğünü Serdar...

Seversin 19. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Seversin dizisi yeni bölüm fragmanı çıktı mı? Seversin son bölümde neler oldu?

Seversin, Kanal D İç İmaller imzalı, birinci kısmı 1 Haziran 2022 tarihinde yayınlanan, direktörlüğünü Serdar Gözelekli’nin üstlendiği, senaryosunu Barış Erdoğan ve İlker Arslan’ın yazdığı, başrollerini İlayda Alişan ve Burak Yörük’ün paylaştığı romantik güldürü cinsindeki Türk televizyon dizisi. Seversin 19. kısım fragmanı yayınlandı mı? Seversin dizisi yeni kısım fragmanı çıktı mı? Seversin son kısımda neler oldu?

SEVERSİN 19. KISIM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Seversin dizisinin 19. kısım fragmanı bugünkü 18. kısımdan sonra yayınlanması bekleniyor. Şimdi yeni kısım fragmanı çıkmadı.

SEVERSİN 18. KISIM FRAGMANI İZLE!

SEVERSİN 18. KISIMDA NELER OLACAK?

Seversin 18. Kısım 2. Fragmanı yayında! Asya ve Tolga barışacak mı?

Tolga, doğum gününde Asya tarafından terk edilince ikili ortasında büyük bir uçurum oluşur. Asya ise Tolga’yla tekrar barışmak için bir plan yapar.

Seversin özetsiz yeni kısmıyla pazartesi akşamı saat 21.45’te Kanal D’de!

SEVERSİN SON KISIMDA NELER OLDU?

Seversin 19 Eylül Pazartesi günü yayınlanan 17. Kısımda Asya ve Tolga, Selin ve Nazlı’nın büyük oyunuyla şoke oluyor!

Tolga’nın öğrendiği gerçek, hayatının alt üst olmasına sebep olur. Asya panikle yılların sırrını deşifre etmiş ve bütün yansıları üzerine çekmiştir. Tolga bu gerçekle düştüğü boşluktan çıkmak için çabaladıkça daha da tabana batar. Tolga’nın kendine olan inancı kırılmıştır. Suzan’a, Kudret’e ve hatta Asya’ya olan öfkesi onu uygunca depresif bir duyguya sokar. Bu haliyle herkesi kırıp dökerken Asya da bundan nasibini alır.

Tolga’yı tabandan çıkaran kişi Hakan olur. Zira o Tolga Tuna’nın seyahatini başından beri bilen ve ona omuz veren kişidir. Tolga her şeyi sıfırlayıp yine çıkacağı seyahatten evvel hesapları kapatmak ister. Bunu yaparken kendince babası Kudret’ten intikam da alacaktır. Ancak sonu düşünülmeden atılan adımlar ve Tolga’nın tabandaki halinden faydalanarak uzatılan dost eller Tolga’yı Asya’yla koparma noktasına getirir. İkili ortasındaki güçlü imtihan asıl artık başlıyordur…

Seversin yeni kısmıyla yeni günü olan pazartesi akşamı Kanal D’de…

SEVERSİN KONUSU NE?

Başrollerinde İlayda Alişan ve Burak Yörük’ün, oyuncu takımında Nergis Kumbasar, Zeynep Kankonde, Ceren Taşçı, Ozan Dağgez, Halil İbrahim Kurum, Birincinin Tüfekçi, Ergül Miray Şahin, Hazal Benli, Atakan Yılmaz, Yiğit Dikmen, Ceren Yıldırım, Elif Çapkın, Yağmur Gurur ve Nihayet Şahin yer aldığı Seversin çok yakında Kanal D’de başlıyor!

Kanal D’nin, yapımcılığını Kanal D İç Yapımlar’ın üstlendiği, senaryosunu Barış Erdoğan ve İlker Arslan’ın kaleme aldığı, Serdar Gözelekli’nin direktörlüğündeki Seversin yakında başlıyor.Genç kızların romantik prensi, oyuncu Tolga Tuna ile hoşlar hoşu Asya’nın aşk kıssası anlatılıyor.

SEVERSİN OYUNCULARI KİMLER?

Burak Yörük – Tolga Tuna

İlayda Alişan – Asya

Zeynep Kankonde

Nergis Kumbasar

Ozan Dağgez – Ferdi

Ceren Taşçı

Ergül Miray Şahin

İlkin Tüfekçi

Yiğit Dikmen – Selçuk

Hazal Benli – Selin

Halil İbrahim Kurum