Senden Daha Güzel konusu ne, oyuncuları kimler? Senden Daha Güzel dizisi uyarlama mı? Senden Daha Güzel ne zaman, saat kaçta başlıyor?

Senden Daha Güzel, Gold Sinema imzalı, birinci kısmı 7 Haziran 2022 tarihinde yayınlanacak olan, direktörlüğünü...

Senden Daha Güzel konusu ne, oyuncuları kimler? Senden Daha Güzel dizisi uyarlama mı? Senden Daha Güzel ne zaman, saat kaçta başlıyor?

Senden Daha Güzel, Gold Sinema imzalı, birinci kısmı 7 Haziran 2022 tarihinde yayınlanacak olan, direktörlüğünü Deniz Koloş’un üstlendiği, senaryosunu Ayşe Üner Kutlu’nun yazdığı, başrollerini Cemre Baysel ve Burak Çelik’in paylaştığı romantik güldürü çeşidindeki Türk televizyon dizisi. Senden Daha Hoş konusu ne, oyuncuları kimler? Senden Daha Hoş dizisi uyarlama mı? Senden Daha Hoş ne vakit, saat kaçta başlıyor?

SENDEN DAHA HOŞ NE VAKİT, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

Senden Daha Hoş dizisi her hafta Salı günü saat 20:00 ‘da Fox TV’de ekranlara geliyor.

SENDEN DAHA HOŞ KONUSU NE?

Efsun Gaziantep’te bir köyde dermatolog olarak çalışmakta, babasıyla çiftlikte memnun mesut yaşamaktadır. 21 yıl evvel onları terk eden ve o vakitten beri görmediği annesi Pervin’den haber gelir. Ünlü bir estetik cerrah olan Pervin kızıyla son bir sefer görüşmek istemektedir. Pervin’in gönderdiği sürücü Kaan’la İstanbul’a gelen Efsun, büyük bir süprizle karşılaşır. Ne annesi ne de onu getiren sürücü doğruyu söylemektedir. Bir günlüğüne geldiği İstanbul, Efsun’un bütün hayatını geri dönülmez bir biçimde değiştirecektir.

SENDEN DAHA HOŞ OYUNCULARI KİMLER?

Cemre Baysel : 1- : Efsun Armağan

Burak Çelik : 1- : Emir

Ebru Cündübeyoğlu : 1- : Pervin Armağan

Sevinç Erbulak : 1- : Serpil

Cem Kurtoğlu : 1- : Ferdi

Berat Yenilmez : 1- : Kaya

Ozan Kaya Oktu : 1- : Cem

Beril Kolcu : 1- : Burcu

Merve Şen : 1- : Binnur

Bahar Süer : 1- : Canan

Tuğçe Kumral : 1- : Şirin

Gözde Kaya : 1- : Gülden

Yunus Eski : 1- : Sarp

Anıl Çelik : 1- : Mete

Mehmet Cihan Ercan : 1- : Yaşar

Aziz Caner İnan : 1- : Taner

Sena Çakır : 1- : Aslı