Sektörün Merakla Beklediği WoodTech ve Intermob Fuarları için Geri Sayım Başladı

WoodTech ve Intermob Fuarları Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde bir defa daha eş vakitli olarak...

Sektörün Merakla Beklediği WoodTech ve Intermob Fuarları için Geri Sayım Başladı

WoodTech ve Intermob Fuarları Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde bir defa daha eş vakitli olarak kapılarını açmaya hazırlanıyor. 22 Ekim’de kapılarını açacak olan fuarlar 26 Ekim’e kadar toplam 14 salonda gerçekleşecek.

Reed Tüyap Fuarcılık tarafından düzenlenen Ağaç Sürece Makine Sanayicileri Derneği (AİMSAD) iş birliğiyle WoodTech – 35. Memleketler arası Ağaç Sürece Makineleri, Kesici Kadrolar, El Aletleri Fuarı ve eş vakitli Mobilya Aksesuar Endüstriciler Derneği (MAKSDER) iş birliğiyle Intermob – 24. Memleketler arası Yan Sanayi, Aksesuarları, Orman Eserleri ve Ahşap Teknolojisi Fuarları 22 Ekim 2022 tarihinde Büyükçekmece’deki Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde kapılarını açmaya hazırlanıyor.

Ahşap, orman eserleri ve teknolojileri bölümlerinde yenilik ve trendlerin yanı sıra, ağaç sürece makineleri firmalarının en son teknolojideki eser ve hizmetlerini sergiledikleri WoodTech Milletlerarası Ağaç Sürece Makineleri, Kesici Ekipler, El Aletleri Fuarı her geçen yıl büyümeye ve talep görmeye devam ediyor. Kapılarını WoodTech ile eş vakitli olarak açan Intermob Milletlerarası Mobilya Yan Sanayi, Aksesuarları, Orman Eserleri ve Ahşap Teknolojisi Fuarında ise ahşap, orman eserleri ve teknolojileri dallarının en son trendlerinin yanı sıra mobilya yan sanayi firmalarının eser ve hizmetleri sergilenecek. Her yıl ağır ilgi gören fuarları, 120’ye yakın ülkeden nitelikli bölüm profesyonelinin ziyaret etmesi bekleniyor.

50 binin üzerinde ziyaretçi bekleniyor

Geçtiğimiz yıl fuarlara 26 ülkeden 584 firma ve firma temsilciliği katılırken, 10 bini 112 ülkeden yurt dışı ziyaretçi olmak üzere toplam 52 bin ziyaretçi ağırlandı. Bu sene 425 marka, 673 firma ve firma temsilciliğinin katıldığı fuarlarda 20’nin üzerinde ülkeden alım heyeti yer alacak. Almanya, Azerbaycan, Bosna Hersek, Bulgaristan, Fas, Filistin, Gürcistan, Irak, Kosova, Libya, Lübnan, Kuzey Makedonya, Mısır, Özbekistan, Romanya, Rusya, Sırbistan, Tunus, Ukrayna, Ürdün üzere ülkeler başta olmak üzere birçok farklı ülkeden ziyaretçi beklenen fuarları son güne dek 50 binin üzerinde kişinin ziyaret etmesi bekleniyor. Fuarlarda T.C. Ticaret Bakanlığı takviyesi ile ikili görüşmeler de gerçekleşecek.

Business Connect ile potansiyel müşteriler, yeni iş ortakları bir tık uzakta

Hibrit formatta düzenlenecek olan WoodTech ve Intermob iştirakçileri ve ziyaretçileri hem fizikî olarak fuarda hem de online platform üzerinden karşılıklı görüşebilecekler.

WoodTech ve Intermob Hybrid+ kapsamında sunulan online iş ağı platformu Business Connect üzerinden iştirakçi ve ziyaretçiler, dijital ortamda bir ortaya gelebiliyor, görüşme ayarlayabiliyor ve bağlantılarını buradan sürdürebiliyorlar. Business Connect Programı sayesinde iştirakçi ve ziyaretçiler, karşılıklı olarak birbirlerinin online profillerini görüntüleyebiliyor, fuar alanında ve dijital platformda yapacakları toplantılar için birbirlerine istek gönderebiliyor, birebir imajlı görüşme yapabiliyorlar. Ziyaretçiler, Tüyap’ın dijital platformu KÜRESEL üzerinden ilgilendikleri eserleri ve hizmetleri basitçe filtreleyip, gerçek esere ve firma yetkilisine ulaşabiliyorlar.

Fuar, beş gün boyunca 22 Ekim Cumartesi – 25 Ekim Salı günleri 10.00 – 18.00 saatleri ortasında 26 Ekim Çarşamba 10.00 – 17.00 saatleri ortasında ziyaret edilebilecek.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı