Schneider Electric, Proje Tasarım ve Danışmanlık İş Ortaklarıyla Buluştu

Schneider Electric, Türkiye’nin yeni jenerasyon eser ve tahlillerle buluşmasında rol oynayan proje tasarım ve danışmanlık...

Schneider Electric, Proje Tasarım ve Danışmanlık İş Ortaklarıyla Buluştu
  • Schneider Electric, Türkiye’nin yeni jenerasyon eser ve tahlillerle buluşmasında rol oynayan proje tasarım ve danışmanlık alanındaki iş ortaklarına özel Partner Aktiflikleri düzenledi.
  • İstanbul ve Ankara’da gerçekleştirilen ve daldaki gelişmeler ve Schneider Electric’in en son tahlillerinin paylaşıldığı buluşmalara iştirak ve ilgi ağır oldu.

Enerji idaresi ve otomasyonun dijital dönüşümüne liderlik eden Schneider Electric, kasım ayında iki özel aktiflikle proje tasarım ve danışmanlık alanında Türkiye’ye öncü hizmetler sunan iş ortaklarıyla bir ortaya geldi. İstanbul ve Ankara’da gerçekleşen ‘Partner Etkinlikleri’, yeni kuşak teknolojileri daha yakından tanıma ve bu geniş iş ağının bir modülü olarak gelecek periyoda ait fırsatların konuşulduğu bir alan olarak büyük bir ilgi gördü.

Schneider Electric üst idaresinin de yer aldığı buluşmalarda, bulut tabanlı, entegre ve bütüncül bir biçimde mühendislik araçlarının kullanılmasına hizmet eden yenilikçi teknolojiler, Elektrik Dijital İkiz, elektrik ve dijitalin birlikte kullanılmasıyla ortaya çıkan kıymetin aktarıldığı Elektrik 4.0 yaklaşımı, yeni kuşak, entegre mühendislik yazılımları, endüstriyel otomasyon tahlilleri alanında EcoStruxure ve AVEVA ile sunulan yenilikler üzere geleceği şekillendirecek tecrübeler ve örnek çalışmalar paylaşıldı. Ayrıyeten Schneider Electric’in alanında öncü tahlillerinden TransferPacT otomatik transfer anahtarları ve elektrik yangınlarını önlemenin yolları ile bunun için geliştirilmiş bir tahlil olan PowerLogic™ HeatTag kapsamında sunumlar gerçekleştirildi.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı