Şanlıurfaspor'dan 'Beyazgül' açıklaması

Şanlıurfaspor Kulübü, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’ün fotoğrafının takım otobüsünde yer almasına yönelik gelen tepkilere cevap verdi.

Şanlıurfaspor'dan 'Beyazgül' açıklaması
19 Temmuz 2021 - 15:52
Reklam

TFF 2. Lig Beyaz Grup’ta mücadele edecek olan Şanlıurfaspor’un, takım otobüsü de yeni sezona hazırlandı. Şanlıurfa’nın tarihi ve turistik yerleri ile ilgili görsellerin bulunduğu ve üzerinde Şanlıurfaspor yazısı bulunan takım otobüsünün arka bölümüne ise Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’ün fotoğrafına yer verilerek, “Bir hayalimiz var” sloganı kullanıldı. Sarı-Yeşilli ekibin takım otobüsünde Beyazgül’ün fotoğrafının bulunması sosyal medyada tepkilere neden olurken, Şanlıurfaspor Yönetim Kurulu da yaptığı açıklamayla bu eleştirilere cevap verdi.

“DESTEK VERENLERİ GÖNLÜMÜZE ASMAYA HAZIRIZ”

Şanlıurfaspor Yönetim Kurulu tarafından yapılan açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

“Şanlıurfaspor Yönetim Kurulumuz; Şanlıurfaspor Kulübüne desteği nedeniyle Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeynel Abidin Beyazgül'ün bilgisi dışında şahsını onure etmek adına gerek takım otobüsünde, gerekse kulübümüzün diğer temsil alanlarında görsellerine yer vermiştir. Bizler Yönetim Kurulu olarak Şanlıurfaspor'umuza destek veren veya verecek her kişinin görsellerini gerek otobüsümüze, gerek tesislerimize gerekse gönlümüze asmaya hazırız. Olayın bazı mecralarca farklı yönlere çekilmesinin birlik ve beraberlik ruhumuzu zedelemeyeceğini tüm kamuoyuna bildirir saygılarımızı sunarız..”

URFA YAZAR


YORUMLAR

  • 0 Yorum