Şanlıurfalıların tercihi Özel Metrolife ve Şanmed hastanesi oldu

Şanlıurfa'da faaliyet gösteren özel Metrolife ve Şanmed hastanesi kalite ve hizmet bakımından vatandaşlar tarafından en çok tercih edilen özel hastaneler oldu.

Şanlıurfalıların tercihi Özel Metrolife ve Şanmed hastanesi oldu

Şanlıurfa'da mevcut sağlık sorunlarını gidermeye çalışan özel Metrolife ve Şanmed hastanesi kalite ve hizmet bakımından en çok tercih edilen özel hastaneler oldu.

Şanlıurfa'da, özellikle Özel Metrolife ve Şanmed Hastanesi'nde gerçekleştirilen başarılı ameliyatlarla her gün kendini ve kadrosunu yenilerken Kentteki vatandaşların da tercihi oldu.

ÖZEL METROLİFE HASTANESİ KELEBEK HASTALARININ UMUDU OLDU

Şanlıurfa Özel Metrolife Hastanesi, Dünya'nın ve Türkiye'nin birçok ilinden gelen Kelebek hastaların tedavisinde merkez olma yolunda ilerliyor. Özel Metrolife hastanesi Kelebek hastalığı nedeniyle ellerini kullanamayan bir çok hastanın umudu olmaya başladı.

ORTOPEDİ AĞRISIZ DOĞUM ÖZEL ŞANMED HASTANESİNDE

Özel Şanmed Hastanesinde ağrısız ;Doğum ile Nöroloji Bölümü hekimi ile multidisipliner bir yapı içinde çalışan Beyin, Omurilik ve Sinir Cerrahisi Bölümlerinde, yatan hasta hizmetlerinin yanı sıra acil klinik ve poliklinik hizmetleri de veriliyor.

Çocukluk çağı beyin cerrahisi operasyonları, beyin tümörleri, acil bel-boyun ve omurilik travması cerrahisi, sinir cerrahisi, acil kafa travması cerrahisi, bel ve boyun fıtıklarının tedavisi hastanede verilen beyin cerrahisi hizmetleri arasındadır.

VATANDAŞLARIN TERCİHİ ÖZEL METROLİFE VE ŞANMED HASTANESİ

Şanlıurfa'da vatandaşlar sağlık alanında en çok tercih ettikleri özel Metrolife ve Şanmed hastanesini doktor kadrosu, güler yüz, hizmet odaklı yaklaşım, aynı gün tahlil, emar gibi sonuçların alınması ve hasta takibi nedeniyle iki özel hastaneyi tercih ettikleri ifade ettiler..