Playstore’da yaz aylarının tercihi aksiyon-macera oyunları

Oyunseverlere avantajlı oyun fiyatları ve geniş ödeme seçenekleri sunan Türk Telekom’un dijital oyun platformu Playstore,...

Playstore’da yaz aylarının tercihi aksiyon-macera oyunları

Oyunseverlere avantajlı oyun fiyatları ve geniş ödeme seçenekleri sunan Türk Telekom’un dijital oyun platformu Playstore, yaz aylarının en çok tercih edilen oyunlarını açıkladı. Bu yaz ‘Marvel’s Spider-Man Remastered’, ‘Mount & Blade II: Bannerlord’ ve ‘God of War’ başta olmak üzere aksiyon macera çeşidindeki oyunlar tercih edildi.

Türk Telekom’un dijital oyun alışveriş platformu Playstore, birbirinden tanınan oyunları uygun fiyat ve ödeme şartlarıyla oyunseverlerle buluşturuyor. Playstore’da yaz aylarının en çok tercih edilen oyunları açıklanırken, listede aksiyon-macera tipindeki oyunlar dikkat çekti.

Oyunseverler bu yaz da Playstore’la oyuna doydu

Buna nazaran; Playstore’da bu yaz en çok Marvel’s Spider-Man Remastered, Mount & Blade II: Bannerlord, God of War, HELLDIVERS Digital Deluxe Edition, Horizon Zero Dawn Complete Edition, The Quarry, LEGO Marvel Muhteşem Heroes, Days Gone, Assassin’s Creed Valhalla Ragnarök Edition ve KartKraft oyunları satıldı.

Playstore’da geniş ödeme seçenekleri avantajı

Oyunseverler bu yaz Marvel’s Spider-Man Remastered’da Peter Parker ile unutulmaz bir maceraya atılarak New York’u örümcek ağlarıyla ördü, Mount & Blade II: Bannerlord’da kılıçlarını ve kalkanlarını kuşanıp Calradia’nın savaş alanlarında zafere ulaşmak için at sürdü. God of War’da kendilerini Kratos ve Atreus ile birlikte İskandinav topraklarında bulan oyunseverler, birbirinden heyecanlı oyunlarla unutulmayacak bir serüven yaşadı.

Playstore müşterileri tüm satın alımlarında taşınabilir ödeme, Türk Telekom konutta internet faturasına ek 12 aya varan taksit ve kredi kartı üzere geniş ödeme seçeneklerinden yararlanmaya devam ediyor. Üstelik Playstore’a yeni üye olan müşteriler 10 TL bedelinde Playstore Bonus kazanıyor.

Yaz ayları en çok satanlar listesi

Marvel’s Spider-Man Remastered

Mount & Blade II: Bannerlord

God of War (PC)

HELLDIVERS Digital Deluxe Edition

Horizon Zero Dawn Complete Edition

The Quarry

LEGO Marvel Harika Heroes

Days Gone

Assassin’s Creed Valhalla Ragnarök Edition

KartKraft

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı