Pınar Deniz’in alay konusu olan konuşması Rihanna’dan alıntı mı? Kelamları neredeyse tıpkı

Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı dizisinin başrol oyuncusu Pınar Deniz, evvelki akşam düzenlenen Altın Kelebek...

Pınar Deniz’in alay konusu olan konuşması Rihanna’dan alıntı mı? Kelamları neredeyse tıpkı

Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı dizisinin başrol oyuncusu Pınar Deniz, evvelki akşam düzenlenen Altın Kelebek Ödül Töreni’nde “En Uygun Bayan Oyuncu” seçildi. Mükafatını aldıktan sonra yaptığı konuşmayla toplumsal medyanın gündemine oturan ve reaksiyon çeken Deniz’in Rihanna’yı örnek alarak bir konuşma yaptığı ileri sürüldü.

“DÜNYAYI KURTARMA İSTEĞİ BENİ OYUNCU YAPTI”

Ödülünü aldıktan sonra konuşma yapan Pınar Deniz, “Çocukken hislerden çok korkardım. Zira yansıtabildiğim tek his öfkeydi… Herhalde öteki bir his ile tanışmadığımdan olabilir. Sonra bir sinema izledim. İzlediğim sinemada para yüzünden çocukları katlediyorlardı ve ben bundan çok etkilendim, sabahlara kadar ağladım. Suratımı alamayıp metroda ağlayarak arkadaşıma şunları söyledim; ‘Benim bu dünyayı kurtarmam lazım, insanlara yardım etmem ve onlara dokunmam lazım’ dedim ve tam bu his beni şu an oyuncu yaptı” tabirlerini kullandı.

Pınar Deniz'in alay konusu olan konuşması Rihanna'dan alıntı mı? Kelamları neredeyse tıpkı - 08/12/2022

RIHANNA’NIN KELAMLARINI Mİ ÖRNEK ALDI?

Deniz’in bu kelamları Rihanna’nın 5 sene evvel Harvard’da yaptığı konuşmaya benzetildi. Dünyaca ünlü müzikçi Rihanna, yıllar evvel yaptığı konuşmada şu tabirleri kullanmıştı: “5 yahut 6 yaşlarındayken reklamları gördüğümü ve dünyanın öteki yerlerinde öteki çocukların acı çektiğini izlediğimi hatırlıyorum. Ve bilirsiniz bu reklamlarda ’25 Cent verebilir bir çocuğun hayatını kurtarabilirsiniz.’ diyordu. Ve ben de kendi kendime düşünürdüm çocukları kurtarabilmek için kaç tane 25 Cent biriktirebileceğimi merak ediyorum ve kendime şöyle dedim ‘büyüdüğümde, varlıklı olduğumda, dünyadaki tüm çocukları kurtaracağım.”

Pınar Deniz'in alay konusu olan konuşması Rihanna'dan alıntı mı? Kelamları neredeyse tıpkı - 08/12/2022

İlgili Haberler