Onlar artık rakip! Emre Belözoğlu’ndan Okan Buruk’a anlamlı mesaj

Galatasaray‘da günlerdir beklenen açıklama bugün yapıldı. Futbolculuk mesleğinde Galatasaray ile muvaffakiyetten muvaffakiyete koşan Okan Buruk,...

Onlar artık rakip! Emre Belözoğlu’ndan Okan Buruk’a anlamlı mesaj

Galatasaray‘da günlerdir beklenen açıklama bugün yapıldı. Futbolculuk mesleğinde Galatasaray ile muvaffakiyetten muvaffakiyete koşan Okan Buruk, sarı kırmızılılara bu sefer teknik yönetici olarak döndü.

EMRE BELÖZOĞLU’NDAN MANALI MESAJ

Galatasaray’ın Okan Buruk ile mutabakatının akabinde paylaşım yapan Başakşehir teknik yöneticisi Emre Belözoğlu, “”Her şey o hoş gönlünce olsun Okan abim” diyerek Okan Buruk’a tebrik iletisi gönderdi. Bu paylaşım toplumsal medyanın gündemine oturdu.

OKAN BURUK İLE 1+1 YILLIK SÖZLEŞME

Galatasaray’da teknik yöneticilik vazifesine Okan Buruk getirildi. Galatasaray Sportif Sınai ve Ticari Yatırımlar AŞ’den Borsa İstanbul’a gönderilen ve Kamuyu Aydınlatma Platformunda (KAP) da yer alan açıklamada, “Futbol A ekibimizin teknik yöneticiliği için şirketimiz ile Sayın Okan Buruk ortasında 2023-2024 dönemi sonuna kadar 1 yılı opsiyonlu olmak üzere 2 yıllık kontrat imzalanmıştır.” denildi. Okan Buruk’un bu dönem 17 milyon lira, uzatma opsiyonunun kullanılması durumunda ise bir sonraki dönem 20 milyon lira net fiyat alacağı söz edildi.