Medipol Global’in Saraybosna’daki temsilciliği açıldı

Uluslararası sıhhat hizmetleri sunan Medipol Küresel’in Bosna Hersek’in başşehri Saraybosna‘daki temsilciliğinin açılış merasimi yapıldı. Başçarşı’daki...

Medipol Global’in Saraybosna’daki temsilciliği açıldı

Uluslararası sıhhat hizmetleri sunan Medipol Küresel’in Bosna Hersek’in başşehri Saraybosna‘daki temsilciliğinin açılış merasimi yapıldı.

Başçarşı’daki temsilciliğin açılışına Medipol yetkilileri, Türkiye’nin Saraybosna Büyükelçiliği temsilcileri, Bosna Hersek’teki Türk kurum ve kuruşlarının yöneticileriyle davetliler katıldı.

Medipol Küresel Memleketler arası Pazarlama ve İş Geliştirme Yöneticisi Ali Sabri Öğüt, Türkiye’nin en büyük üniversite hastanesi olarak hizmet verdiklerini, 62 branşta son teknoloji aygıt envanteri ve deneyimli hekim takımlarıyla tezli olduklarını söyledi.

Öğüt, 1321 yatak kapasiteleri ve 800’ü aşkın tabip takımlarıyla dünyada yapılabilen son teknoloji bütün tedavileri uygulayabildiklerini aktararak, “Bosnalılar tedavileri için ofisimize direkt başvurup 1 saat 50 dakika uçak arasında İstanbul’da Medipol’e gelip tedavi olabilirler. Hastaların raporlarını alıp ikinci görüş olarak değerlendirmeyi fiyatsız sunuyoruz. Bunu bir sıhhat danışmanlığı olarak isimlendiriyoruz.” sözünü kullandı.

Bosna Hersek’teki hekimlerin kendi üniversite hastanelerine eğitim programlarına gelebileceklerini lisana getiren Ali Sabri Öğüt, “35 lisanda hizmet verebiliyoruz. A’dan Z’ye sıhhat hizmeti sunuyoruz. Hastalarımızı havalimanından alıp tedavilerini uygulayıp beş yıldızlı otel konforunda daha sonra tekrar havalimanına teslim ediyoruz. Her yıl 40 bini aşkın yabancı hastaya hizmet veriyoruz. Önümüzdeki yıllarda da bu tip temsilcilik ofislerimizi çoğaltarak bu sayıları üst gerçek çekmeyi hedefliyoruz.” diye konuştu.

Temsilcilik çalışanları gelen konukların sorularını cevaplandırarak çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Kaynak: AA / İsmail Özdemir – Sıhhat