MasterChef Burcu’nun bu halini unutun! Yeni imajıyla bambaşka biri olmuş

TV8 ekranlarının izlenme rekorları kıran yemek müsabakası MasterChef Türkiye’de ana takım seçmeleri tamamlandı. Programa konuk...

MasterChef Burcu’nun bu halini unutun! Yeni imajıyla bambaşka biri olmuş

TV8 ekranlarının izlenme rekorları kıran yemek müsabakası MasterChef Türkiye’de ana takım seçmeleri tamamlandı. Programa konuk olan eski yarışmacılar ise izleyiciye sürpriz oldu.

ESKİ YARIŞMACILAR PROGRAMA KONUK OLDU

Ayrıca yeni kısımda geçtiğimiz dönemin yarışmacıları stüdyoya gelerek yeni yarışmacıları motive etmek için önlüklerini giydirdi. Eski yarışmacılar ortasında 2021’in en dikkat çeken ve vakit zaman tenkitlere maruz kalan isimlerden biri olan Burcu Önal da vardı.

SAÇLARINI KESTİRDİ

Siyah uzun saçlarıyla tanıdığımız Önel’ın değişimi ise programa damga vurdu. Saçlarını kestirip griye boyatan eski yarışmacı usulüyle gündem olmayı başardı. Önal’ın yeni imajı hayranlarından tam not aldı.

BURCU ÖNAL KİMDİR?

1986 doğumlu olan ve 15 sene Asya’da yaşayan Önal, küçük yaşlarda Filipinli bir ailede sonrasında da Çinli bir ailede büyüdü.

Aslen Diyarbakırlı olan yarışmacı, İbrahim Önal ile evli.

Kendini bildi bileli daima mutfakta olan yarışmacı uzun mühlet Japon yemekleri ile alakalı detaylı eğitimler aldı. Uzun yıllar yurt dışında gemilerde garsonluk yaptı. Sonrasında yemek geliştiriciliği ve yemek öğretmenliği yapmaya başladı.