Mario Balotelli Adana Demirspor Lideri Murat Sancak’a haber yolladı!

Adana Demirspor formasıyla gösterdiği performansın akabinde İtalya Ulusal Kadrosu’na kadar yükselen Balotelli’den Adana Demirspor Lideri...

Mario Balotelli Adana Demirspor Lideri Murat Sancak’a haber yolladı!

Adana Demirspor formasıyla gösterdiği performansın akabinde İtalya Ulusal Kadrosu’na kadar yükselen Balotelli’den Adana Demirspor Lideri Murat Sancak’a ileti. İtalyan oyuncu geri dönmek isterken Murat Sancak buna sıcak bakmadı.

İtalya 2. Lig takımı Monza’da forma giyerken, büsbütün gözden düşmüşken geldiği Adana Demirspor’da attığı 19 golle döneme damga vurup tekrar İtalya Ulusal Kadrosu’na çağrılan Mario Balotelli, gündem olmaya devam ediyor. Fanatik’in haberine nazaran dönem başında ayrılık kararı alarak Adana Demirspor’u sıkıntı durumda bırakan ve gitmek ismine her yolu deneyen İtalyan yıldız, Sion’da keyifli olamadı. Çıktığı 9 maçta 5 sefer fileleri havalandıran başarılı oyuncu, saha dışında ise tekrar olayların adamıydı. Hem gece hayatıyla hem de tribünlere yaptığı hareketlerle dikkat çeken Mario’nun kontratını feshetmek ismine görüşmeler yaptığı söz edildi.

Başkan sıcak bakmıyor

Adana Demirspor’dan ayrıldığı için pişman olan ve Güney takımının lideri Murat Sancak’a yönelik dönüş sinyalleri veren yıldız oyuncu, yine Lacivert-Mavili formayı giymek istiyor. Dyzuba ile yollarını ayırdıktan sonra forvet arayışları için kolları sıvayan Şimşekler orta transferde tekrar ses getiren bir atak yapmak istiyor. Hulk ve Suarez üzere dünyaca ünlü isimlerle ismi anılan Demirspor’da Balotelli’nin bu talebine lider Murat Sancak’ın sıcak bakmadığı söz ediliyor.