MAHMUT TUNCER 'İBO SHOW'DA

Yıllar sonra ekrana dönmesiyle gündem olan İbrahim Tatlıses'in final bölümü konukları belli oldu. İbo Show final bölümünde Mahmut Tuncer'in olması dikkat çekti.

MAHMUT TUNCER 'İBO SHOW'DA
28 Mayıs 2021 - 12:25
Reklam

Tatlıses'le arası yıllardır kötü olan Tuncer, "Beni çağırırsa gitmem, arasa da açmam" diyerek net konuşmuştu.

Her hafta sosyal medyanın gündeminde oturan İbo Show yeni konukları belli oldu. İbrahim Tatlıses'e kırgın olan ve programa gitmeyeceğini daha önce söyleyen Mahmut Tuncer, konuklar arasında...

Temizmagazin'in haberine göre; İbo Show'un final bölümü konukları; Mehmet Ali Erbil, Mahmut Tuncer ve Gülben Ergen oldu.

"ASLA GİTMEM" DEMİŞTİ 

Mahmut Tuncer, daha önce katıldığı programda kendisine sorulan "İbo Show'a gider misin?" sorusuna "Baş tacı. Bize emeği çoktur. Saygımız, sevgimiz sonsuz ama beni çağırırsa gitmem" demişti.

Tuncer açıklamasında, "Ben çok kırıldım, ben daha önce hastanede ufak bir ameliyat geçirdim. Biz mesela kendisi hastanedeyken 15 gün hastaneden çıkmadık. Ben ameliyat oldum, kendisinin duymasını istemem fakat duymuş. Duyan bir adam arar der ki geçmiş olsun der!" diyerek kırgınlığının sebebini de açıklamıştı.

Sık sık reytinglerde kötü olduğu ve final yapacağı konuşulsa da bu iddialar yalanlanmış ve ünlü şarkıcı İbrahim Tatlıses'in sunduğu İbo Show devam etmişti. Dokuz yıllık aradan sonra yeniden ekrana gelen İbrahim Tatlıses'e kanal bir araba bile hediye etmişti.

Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses konuk olduğu 'Söylemezsem Olmaz' adlı programda çarpıcı açıklamalarda bulundu. Bir dönem programında Oğuz Yılmaz ile gerginlik yaşayan Tatlıses, ünlü sanatçının hayatını kaybetmesinin ardından suskunluğunu bozdu.

Tatlıses, bir dönem programında tartıştığı Oğuz Yılmaz'ın vefatı hakkında, "Oğuz Yılmaz’ın mekanı cennet olsun inşallah. İnşallah hakkını bana helal etmiştir aramızda bir tartışma geçti. Ben ettim, cennettik olsun inşallah" diye konuştu.
TATLISES VE YILMAZ ARASINDA NELER OLMUŞTU? 
İbrahim Tatlıses, 2005'te konuk ettiği Oğuz Yılmaz ile programında tartışmıştı. İkili, 'Bent Deresi' şarkısı nedeniyle gerginlik yaşamıştı. Yılmaz, Tatlıses'e, "Beni Bent Deresi ile kalıplaştırdıysan üzülürüm. Ben beş kez programına katıldım. Sanki 'Bent Deresi'ni dinledim, Oğuz Yılmaz'ı çağırdım gibi konuştun" ifadelerini kullanmıştı.
Tatlıses, Yılmaz'a yönelik, "Oğuz vallahi söylersem şarkını çaldırmazlar. Tüm Türkiye'de çaldırmazlar" ifadelerini kullanmıştı. Tatlıses'e cevap veren Oğuz Yılmaz ise "Senin demenle olmuyor" karşılığını vermişti. Tatlıses program boyunca da Yılmaz'ı eleştirmişti.
"PARACI OLMADIĞI İÇİN SEVDİM"
Özel hayatı hakkında da konuşan Tatlıses, "Ben evlendim, İzmir’de çekirdek bir aile kurdum, bu aile ile geçiniyorum. Eşimle bir aile kurdum. Gülçin Karakaya'yı edepli terbiyeli olduğu, paracı olmadığı için, riyakar olmadığı için sevdim." şeklinde konuştu.
Ünlü sanatçı, "Ben bugün değil, ne zaman olacağı bilinmez göçüp gideceğim. Ben size bir İbrahim Tatlıses bıraktım o da İdo Tatlıses’tir…" diye sözlerini sürdürdü. Tatlıses ayrıca dolandırıldığını da anlattı: Evladım canım’ dediğim insanlar beni dolandırdı. Yanımda çalışan insan dolandırdı. Tahminim 5-6 milyon TL kadar bir para…
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum