Londra Turizm Fuarında Antalya’yı tanıttılar

ANTALYA (İGFA) – Antalya Büyükşehir Belediye Lideri Muhittin Böcek, turizmin başşehri Antalya’nın turizm potansiyelini arttırmak...

Londra Turizm Fuarında Antalya’yı tanıttılar

ANTALYA (İGFA) – Antalya Büyükşehir Belediye Lideri Muhittin Böcek, turizmin başşehri Antalya’nın turizm potansiyelini arttırmak için hayata geçirdiği projelerin yanı sıra tanıtım faaliyetlerini de aralıksız sürdürüyor. Lider Muhittin Böcek, dünyanın en değerli turizm fuarları ortasında yer alan ve seyahat pazarının ana aktörleri ile turizm profesyonellerini ağırlayan World Travel Market Londra (WTM) Memleketler arası Turizm Fuarı’na katıldı. Lider Muhittin Böcek, Antalya Büyükşehir Belediyesi Stadı’nda turizm profesyonellerine ve iştirakçilere Antalya’yı tanıtıyor.

Antalya Bölüm Temsilcileri İle Londra’da

Başkan Muhittin Böcek, fuarda Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanı Ersin Tatar ile de bir ortaya geldi. Lider Böcek, fuarda Antalya’dan iştirak sağlayan belediyeler, oteller ve seyahat acenteleri temsilcileri ile görüştü. Lider Böcek, Antalya’nın Avrupa pazarından daha fazla hisse alabilmesi ismine tanıtım faaliyetlerine sürat verdiklerini belirterek, fuarının çok verimli geçtiğini söyledi. Lider Muhittin Böcek, “Geleceğin turizm stratejilerine istikamet vermek ve Antalya’mızı tanıtmak için bölüm temsilcilerimiz ile Londra’dayız. Pandemi periyodu sonrasında Antalya eski günlerine dönmeye başladı. Büyükşehir Belediyesi olarak Antalya’nın turizm potansiyelini 12 aya yaymak ve alternatif turizm teşebbüsleri ile kentimize gelen yabancı konuklarını sayısını artırmak istiyoruz. İngiltere Antalya için çok kıymetli bir pazar. İngiltere’den Antalya’ya gelen turist sayısını arttırmak için fuarda kıymetli görüşmeler yaptık” dedi.

Başkan Böcek Takımıyla Birlikte

Antalya Büyükşehir Belediye Lideri Muhittin Böcek’e World Travel Market Londra Milletlerarası Turizm Fuarı’nda Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Cansel Tuncer, Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Gürbüz, Dış Bağlantılar Daire Lideri Tuğçe Çiftçibaşı Güç, Fen İşleri Dairesi Lideri Serkan Temuçin de eşlik etti. Lider Böcek, fuar da Kemer Belediye Lideri Necati Topaloğlu ile bir ortaya geldi.