Lokantacı Urfalılara Evlilik Dersi Verecek

Hayatında üç kez evlenip boşanan televizyon programcısı ve eski lokantacı İkbal Gürpınar, Urfalılara aile danışmanı olarak geliyor.

Lokantacı Urfalılara Evlilik Dersi Verecek
29 Mayıs 2020 - 15:39


Hayatında üç kez evlenip boşanan televizyon programcısı ve eski lokantacı İkbal Gürpınar, Urfalılara aile danışmanı olarak geliyor.

Türkiye’de son zamanlarda tesettüre girdikten sonra aniden aile danışmanı olarak büyük işler yapmaya başlayan televizyon programcısı İkbal Gürpınar’ın aile hayatı ise başarısızlıklar ile dolu olması ise dikkatlerden kaçmıyor. Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Koronavirüs tedbirleri kapsamında evlerinde huzurlu bir şekilde yaşayan Urfalıların sanki huzursuzmuş gibi İkbal Özdemir gibi başarısız bir sonradan aile danışmanıyla avutmaya çalışıyor.

Üç evlilik yapıp boşandı

İlk evliliğini zengin bir inşaat mühendisi olan akrabası ile İkinci evliliğini 1 Ekim 2004 tarihinde Makine Mühendisi Burhan Karagözlü ile Üçüncü evliliğini ise 4 Ekim 2011 tarihinde tasavvuf müzik sanatçısı olan Emre Ermiş ile yapmış, bu evliliği de 2015 yılının Ağustos ayında son bulmuştu. Kısa bir süre içerisinde üç evlilik yapan ve bu evlikleri sonlandıran başarısızlık abidesi bir insanın aile danışmanı olarak Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından Urfalıların karşısında çıkarılması tepkilere neden oldu.

Lokantacılıktan aile danışmanlığına

Bir dönem Ankara’da bir lokanta açmış ancak ciddi bir zararla kapatmak zorunda kalan İkbal Gürpınar, lokantacı kimliğini genelde gizlemeyi tercih ediyor. Bu kadar başarısız hikayelerin altına imza atan bir ismin Şanlıurfa gibi aile bağlarına önem veren köklü bir şehirde aile danışmanı olarak Urfalıların karşısında çıkması akıllarda soru işaretlerine neden oldu. Kimi sosyal medya kullanıcıları ‘sizi bilmem ama biz evimizde gayet mutluyuz’ diyerek tepki gösterdi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum