Lilya İrem Salman Kimdir? Ateş Kuşları Hüma Karakteri

Lilya İrem Salman kimdir? Ateş Kuşları Hüma karakterini yakından tanıtacağız. Atv ekranlarında izleme karşılaşması çıkan...

Lilya İrem Salman Kimdir? Ateş Kuşları Hüma Karakteri

Lilya İrem Salman kimdir? Ateş Kuşları Hüma karakterini yakından tanıtacağız. Atv ekranlarında izleme karşılaşması çıkan Ateş Kuşları dizisinin anlatımında Ayşe Ferda Yılmaz ve Nehir Erdem kaleme yer alıyor. başarılı oyuncumuz Lilya İrem Salman, Ateş Kuşları dizisinde Hüma karakterini canlandıracaktır. Bizlerde Lilya İrem Salman’ı ve Ateş Kuşları dizisinde canlandırdığı Hüma karakterini yakından tanıtacağız.

Ateş Kuşları Hüma Karakteri Kimdir?

Yönetmen koltuğuna Benal Tairi’nin oturduğu Ateş Kuşları dizisi Hüma, dizinin ana karakterlerinden biridir. Ateş Kuşları’nın önemli karakterinden biri olan Hüma, Barbaros’a aşıktır. hüma karakteri, Menderes ile Nazmiye’nin tek çocuğudur.

Ateş Kuşları Hüma Kimdir?

Hüma karakterine oyuncumuz Lilya İrem Salman hayat verecek. Bizlerde genç oyuncumuz Lilya İrem Salman’ı yakından tanıtacağız ve Lilya İrem Salman kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Özellikle hangi proje ile koruyucudur? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları iyi bir şekilde cevaplamaya katkıda bulunur.

Lilya İrem Salman Kimdir?

23 yaşının içinde olan genç oyuncumuz Lilya İrem Salman, 1999 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Lise eğitimini Fettah Tamince Anadolu Denizcilik Meslek Lisesi’nde bulunanlar Lilya İrem Salman, Haliç Üniversitesi Konservatuvarı Tiyatro bölümünden eğitimine devam etmektedir. Kamera karşısına ilk defa 2021 yılında Kardeşlerim dizisiyle geçen oyuncumuz özellikle ilk dizisinde canlandırdığı Talya karakteriyle sahipleniyor. Oyuncumuz Erdem Ergüney menejerlik gönderilerine bağlı olarak çalışıyor.

Lilya İrem Salman Yer Aldığı Diziler

Lilya İrem Salman Ateş Kuşları dizisi Hüma2023 Ateş Kuşları – Hüma
2021-2022 Kardeşlerim – Talya

Lilya İrem Salman Resmi Instagram Hesabı

Sektörde yeni olan oyuncumuz resmi Instagram hesabından sık sık paylaşım da bulunmaktadır. Instagram da 53 gönderisi ve 701 bin takipçisi bulan oyuncumuz Lilya İrem Salman’ın resmi Instagram hesabı: @lilyairem

Lilya İrem Salman Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

23 yaşının içinde olan genç oyuncumuz evli değildir. Özel hayatıyla gelmekten hoşlanmayan ve özel hayatını gözlerden uzakta yaşayan Lilya İrem Salman, yeni ülke olduğu için daha önce basına yansıyan bir sevgilisi olmamıştır. Bundan dolayı da Lilya İrem Salman’ın yaşadığı bir bilinen yok.

Ateş Kuşları Hüma – Lilya İrem Salman Kıyafetleri

Güzelliği sayesinde de dikkat çekici oyuncumuz Lilya İrem Salman, tarzıyla da büyük beğeni tolere etmektedir. Lilya İrem Salman , kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyi yakıştı biridir. Bizlerde Ateş Kuşları dizisinde Hüma karakterini canlandıran oyuncumuz Lilya İrem Salman’ın dizide giydiği tüm kıyafetlerini, elbiselerini markalarıyla birlikte sayfamızdan paylaşacağız.

Lilya İrem Salman kimdir? Ateş Kuşları Hüma karakterini yakından bakış. Kullanıcılarle konu hakkında merak ettikleri şeyler yorum aralarından iletebilirsiniz.