Lider Altay: “Gittiğimiz Her Sevgiyle, Muhabbetle Karşılanıyoruz”

Konya Büyükşehir Belediye Lideri Uğur İbrahim Altay, mahalle ziyaretleri kapsamında Bozkır’ın Arslantaş, Üçpınar, Söğüt, Dereiçi,...

Lider Altay: “Gittiğimiz Her Sevgiyle, Muhabbetle Karşılanıyoruz”

Konya Büyükşehir Belediye Lideri Uğur İbrahim Altay, mahalle ziyaretleri kapsamında Bozkır’ın Arslantaş, Üçpınar, Söğüt, Dereiçi, Hisarlık ve Hamzalar mahallelerini ziyaret ederek vatandaşlarla bir ortaya geldi. 

Başkan Altay, “Nüfusun yoğunluğuna nazaran, ilçelerin durumuna nazaran Konya genelinde her yerde bir kalkınma atılımı, bir eksiği tamamlama çabası içerisindeyiz. Bunu da keyifle yapıyoruz. Zira her gittiğimiz yerde sevgiyle, muhabbetle karşılanıyoruz. Ben hepinize başka ayrı teşekkür ediyorum.” dedi.

Konya Büyükşehir Belediye Lideri Uğur İbrahim Altay, Bozkır ilçesine bağlı mahallelerde vatandaşlarla bir ortaya geldi.

Bozkır’a bağlı Arslantaş, Üçpınar, Söğüt, Dereiçi, Hisarlık ve Hamzalar mahallelerini ziyaretinde muhtarlar ve vatandaşlarla istişarelerde bulunan Lider Altay, ilçelerin Konya merkez standartlarında olması için ağır efor sarf ettiklerini belirtti.

Başkan Altay, “Sürekli gerçekleştirdiğimiz mahalle ziyaretlerimizde maksadımız hem sizleri yerinizde ziyaret etmek hem de bize söyleyecekleriniz varsa onları not etmek. Hem Bozkır merkeze hem Bozkır’ımızın mahallelerine hizmet etmekten ayrıyeten memnunluk duyuyorum. Olağan ne kadar hizmet etsek sizlerin vermiş olduğu takviyenin karşılığı olmaz. Hem Sayın Cumhurbaşkanımıza hem bizlere çok yüksek oranda takviye veriyorsunuz. Allah hepinizden razı olsun.” dedi.

Birlik ve beraberliğin devam etmesi temennisinde bulunan Lider Altay kelamlarına şu cümlelerle devam etti: “Biz, sizler vazife verdiğiniz sürece kentimiz için, Bozkır’ımız için, mahallelerimiz için çalışmaya devam edeceğiz. Nüfusun yoğunluğuna nazaran, ilçelerin durumuna nazaran Konya genelinde her yerde bir kalkınma atılımı, her yerde bir eksiği tamamlama çabası içerisindeyiz. Bunu da keyifle yapıyoruz. Zira her gittiğimiz yerde sevgiyle, muhabbetle karşılanıyoruz. Ben hepinize farklı ayrı teşekkür ediyorum. Allah hepinizden razı olsun.”

Başkan Altay’a Bozkır ziyaretinde; AK Parti Konya Vilayet İdare Şurası Üyesi Ahmet Fidan, Bozkır Belediye Lideri Sadettin Hürmet ve AK Parti Bozkır İlçe Lideri Kadir İtimat eşlik etti.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı