Koçtaş’tan Kapalı Balkonlar İçin Dekorasyon Fikirleri

Koçtaş, kış ayları boyunca kapalı balkonlarında keyifli vakit geçirmek isteyenlere dekorasyon fikirleri sunuyor. Kapalı balkonlarını...

Koçtaş’tan Kapalı Balkonlar İçin Dekorasyon Fikirleri

Koçtaş, kış ayları boyunca kapalı balkonlarında keyifli vakit geçirmek isteyenlere dekorasyon fikirleri sunuyor. Kapalı balkonlarını dekoratif dokunuşlar ile şık ve kullanışlı bir alana dönüştürmek isteyenler aradıkları fikir tekliflerine Yaşayan Meskenler Blog’dan, tüm gereksinimlerine iseKoçtaş mağazaları, koctas.com.tr ve Koçtaş taşınabilir uygulamasından ulaşabilir.

Yaşam alanları için tüm gereksinimleri tek bir adreste toplayan Koçtaş, kış aylarında kapalı balkonlarının keyfini çıkarmak isteyenler için dekorasyonu teklifleri sunuyor.

Her alanda olduğu üzere kapalı balkon dekorasyonunda da mobilya seçimi büyük kıymet taşıyor. Koçtaş uzmanları mobilya seçiminde alana uygun ve gereksinimi karşılayacak bir tercih yapılmasını tavsiye ediyor. Tıpkı biçimde alanda kullanılacak eserin üretildiği gerecin seçimi de ehemmiyet taşıyor. Plastik mobilyalar hayli uygun fiyatlı ve hafif tartıları sayesinde pratik seçenekler olurken, ahşap ve metal balkon mobilyaları ise sağlam ve şık alternatifler ortasında yer alıyor. Kapalı balkon dekorasyonunda koltuk ya da masa ekiplerine alternatif olarak bahçe salıncakları da kullanılabiliyor. Şık ve konforlu bahçe salıncakları, çağdaş bir balkon dekorasyonu yapmak isteyenlerin öncelikli tercihi olarak öne çıkıyor.

Koçtaş uzmanları, kapalı balkonlarında kâfi alanı olanlara depolama için dolap modellerini incelemelerini öneriyor. Şifonyerler, kapaklı dolaplar ya da balkon duvarlarına monte edilebilir dolap ya da raflar da balkon dekorasyonunda kullanılabilir. Dekorasyonda koltuk grubu tercih edenler, koltukların altını depolama alanı olarak kıymetlendirebilir. Dekoratif saklama kutuları da kapalı balkonlarda sistem sağlamaya yardımcı oluyor.

Zemin dekorasyonunda kolay monte edilebilir yer karolarıyla şık ve kullanışlı bir alan oluşturmak mümkün. Koçtaş uzmanları, yerlerdeki eski seramiklere yeni bir görünüm kazandırmak için fayansların boyanmasını tavsiye ediyor. Duvar dekorasyonunda ise duvar boyası ya da duvar kâğıdı tercih edilebilir. Balkon dekorasyonunda kullanılan renk paletine ve dekorasyon stiline uygun duvar panoları, çerçeveler, tablolar üzere dekoratif eserler ve halı ile de kapalı balkon dekorasyonu tamamlanabilir.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı