Kayseri Büyükşehir’in kabul günü

Kayseri Büyükşehir Belediye Lideri Dr. Memduh Büyükkılıç, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve muhtarları makamında kabul...

Kayseri Büyükşehir’in kabul günü

Kayseri Büyükşehir'in kabul günü - 08/12/2022

Kayseri Büyükşehir Belediye Lideri Dr. Memduh Büyükkılıç, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve muhtarları makamında kabul etti.

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Lokal idare hizmetlerini faal ve kaliteli bir formda vatandaşlara ulaştırma noktasında kamu kurum kuruluşları ve Sivil Toplum Kuruluşları ile istişarelerde bulunmaya değer veren Büyükşehir Belediye Lideri Dr. Memduh Büyükkılıç’a STK temsilcilerinden ve muhtarlardan ziyaretler de sürüyor.

Başkan Büyükkılıç bu kapsamda, Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği (ASKON) Kayseri Şube Lideri İlker Barlı ve idare konseyi üyeleri, AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları MKYK Üyesi İç Anadolu Bölge Koordinatörü Kadir Ali Çelik, AK Parti Kayseri Vilayet Gençlik Kolları Lideri Furkan Mert Şimşek ve yürütme konseyi üyeleri, Öz Sağlık-İş Sendikası Lideri Emre Kocaman ve sendika yöneticileri ile Büyük Toramanlılar Derneği Lideri Tolga Karabudak ve dernek idaresini, Sarız ilçesinden 10 mahalle muhtarını ve Genç Birlik Kayseri Şube Lideri Erkan Esenyel ile birlik idaresi ve Oto Galericiler Sitesi Lideri Metin Tuzcuoğlu ile 3 Aralık Dünya Engelliler Günü münasebetiyle düzenlenen Masa Tenisi Turnuvasında 1’inci olan, Develi Anadolu Lisesi öğrencisi Mahmut Mustafa Çimen ve ailesini makamında başka ayrı kabul etti.

Heyetlerin başka farklı gerçekleştirdikleri ziyaretlerde sıcak ve samimi bir ortamda konukları ile sohbet eden Büyükkılıç, “Bu birlik ve beraberliğin rahmetine hep gereksinimimiz var. Bizleri hizmet yolunda motive eden ve ebediyen ileriye taşıyacak olan bu birlik, beraberlik ve dayanışmadır” dedi.

Kayseri Büyükşehir'in kabul günü - 08/12/2022

Başkan Büyükkılıç, ziyaretlerinden ötürü sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve idareleri ile muhtarlara teşekkür ederek, “Sivil toplum teşkilatlarımıza çalışmalarında muvaffakiyetler ve kolaylıklar diliyoruz. Muhtarlarımıza da ayrıyeten teşekkür ediyorum, muhtarlarımıza başka bir değer verdiğimiz herkesin malumudur” diye konuştu.

Sivil toplum kuruluşu temsilcileri hizmetleri ve misafirperverliğinden ötürü Büyükkılıç’a teşekkür ederken, Büyük Toramanlılar Derneği Lideri Tolga Karabudak da “Sayın Liderimize mahallemiz ve Derneğimiz hakkında bilgiler verdik. Liderimizin engin deneyimlerinden istifade etme fırsatı bulduk. Sayın Liderimizin samimi sohbeti ve misafirperverliğinden ötürü çok teşekkür ediyoruz” sözlerini kullandı.