Kaleseramik’te üst seviye atama

Pazarlama Genel Müdür Yardımcılığı misyonuna Kasia Özgen getirildi. Türkiye seramik kesiminin kuruluş ve gelişimine öncülük...

Kaleseramik’te üst seviye atama

Pazarlama Genel Müdür Yardımcılığı misyonuna Kasia Özgen getirildi.

Türkiye seramik kesiminin kuruluş ve gelişimine öncülük eden Kaleseramik’te üst seviye atama gerçekleşti. Kaleseramik Pazarlama Genel Müdür Yardımcılığı vazifesini, Kasia Özgen üstlendi.

Türkiye seramik dalının başkan firması Kaleseramik’in pazarlama departmanı, alanının tecrübeli isimlerinden Kasia Özgen’e emanet edildi. Eylül ayı prestiji ile Kaleseramik Pazarlama Genel Müdür Yardımcılığı misyonunu üstlenen Özgen, şirketin tüm pazarlama, eser, tasarım, marka, dijital dönüşüm, müşteri tecrübesi ve profesyonel bağlantı üzere kritik iş ünitelerini içeren stratejik pazarlama departmanının operasyonunu yönetecek.

Farklı şirketlerde; marka oluşturma yöneticisi, genel müdür yardımcılığı, lider yardımcılığı üzere kıymetli konumlarda, ulusal ve memleketler arası arenada değerli projelere imza atan Kasia Özgen, dünyanın dört bir yanına ihracat yapan ve büyüme maksatlarında de tekrar global pazara odaklanan Kaleseramik’in pazarlama stratejilerinin geliştirilmesinde değerli bir rol üstlenecek.

Kaleseramik’in bilhassa müşteri tecrübesini kusursuz hale getirmeyi hedeflediği dijitalleşme, inovasyon ve sürdürülebilirlik yol haritasındaki stratejilerinden de sorumluluk alacak olan Özgen, bu alanlarda şirketi daha da ileriye taşıyacak çalışmaları yürütecek.

Özgen ayrıyeten, faaliyet gösterdiği tüm alanlarda yarınlara daha güzel bir dünya bırakma ideolojisi ile hareket eden Kaleseramik’in, ‘İyi Bak Dünyana’ vizyonu doğrultusunda sürdürülebilirlik çalışmalarına ve Atölye Kale üzere bayan emeğini desteklediği olumlu tesir yaratan döngüsel projelerine de tecrübesi ve yaratıcılığıyla katkı sunacak.

Kasia Özgen

Uluslararası ve Türkiye pazarlarındaki uzun deneyimi ile pazarlama dünyasının değerli isimleri ortasında yer alan Kasia Özgen, Orta Doğu Teknik Üniversitesi İktisat Bölümü’nden 1991 yılında mezun oldu. İleri düzeyde İngilizce ve Lehçe bilen Özgen, iş hayatına 1991 yılında Stratejik PL Uzmanı olarak Türk Eximbank ve Garanti Bankası’nda başladı. 1996-2003 yılları ortasında Unilever’de Kıdemli Eser Müdürü olarak çalışan Özgen, 2003-2008 yılları ortasında Koç Holding’e bağlı Tat A.Ş.’de Kıdemli Pazarlama Yöneticiliği vazifesini yürüttü. 2008 yılında tekrar Unilever’e dönen Özgen, 2014 yılına kadar Marka Oluşturma Yöneticisi (Ev Bakım Kategorisi) ve Marka Geliştirme Yöneticisi (Kuzey Afrika, Orta Doğu, Türkiye, İsrail) durumlarında misyon aldı. 2015-2016 yılları ortasında Sütaş A.Ş.’de Temel Kategoriler’de Lider Yardımcılığı vazifesini üstlenen Kasia Özgen, 2016-2019 yıllarında Anadolu Efes Türkiye ve sonrasında Küresel Pazarlama Yöneticisi olarak çalıştı. Özgen, 2019 – 2021 yılları ortasında Koç Holding Tat A.Ş.’de Türkiye ve milletlerarası pazarda, Genel Müdür Yardımcısı olarak pazarlama, dijital ve ticari alanlarda kıymetli çalışmalara imza attı. İdare Kurulu’nda Bayan Derneği’nin de 3. Periyot mezunu olan Kasia Özgen, 15 Eylül 2022 prestijiyle Kaleseramik’te Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı olarak vazifesine başladı.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı