Kaderimin Oyunu son bölüm izle! (FİNAL) Star TV Kaderimin Oyunu 26. bölüm full HD izle! Kaderimin Oyunu nasıl bitti, finalde neler oldu?

Kaderimin Oyunu son kısım izle linki araştırılıyor. Star TV ekranlarında yayınlanan ve yayınlandığı her akşam...

Kaderimin Oyunu son bölüm izle! (FİNAL) Star TV Kaderimin Oyunu 26. bölüm full HD izle! Kaderimin Oyunu nasıl bitti, finalde neler oldu?

Kaderimin Oyunu son kısım izle linki araştırılıyor. Star TV ekranlarında yayınlanan ve yayınlandığı her akşam büyük beğeni toplayan Bahtımın Oyunu dizisi 26. kısmı yayınlandı. Star TV Yazgımın Oyunu 26. kısım izleyemeyenler Bahtımın Oyunu son kısım izle! Star TV Yazgımın Oyunu 26. kısım izle! Bahtımın Oyunu son kısım full HD izle! araştırmaları yapmaya başladı. Pekala, Yazgımın Oyunu nasıl bitti? Yazgımın Oyunu finalde neler oldu? haberimizde…

KADERİMİN OYUNU SON KISIMDA NELER OLDU?

Helin’in ortadan kaybolması Cemal’in oğlunu kaybetme korkusu yaşamasına neden olur. Cemal bir yandan Helinleri bulmak için uğraşırken bir yandan da Nergis’in mahpusa girmemesi için amansız bir gayret vermektedir. Tüm bu yaşananlarda bir arada yol alan Cemal ve Asiye için yeni bir devir başlamak üzeredir.

KADERİMİN OYUNU SON KISIM İZLE!

Kaderimin Oyunu son kısım izlemek için BAHTIMIN OYUNU SON KISIM İZLE

KADERİMİN OYUNU 26. KISIM İZLE

Kaderimin Oyunu 26. kısım izlemek için BAHTIMIN OYUNU 26. KISIM İZLE

KADERİMİN OYUNU YENİ KISIM NE VAKİT?

Kaderimin Oyunu dizisi her hafta Cuma günleri saat 20.00’da yeni kısımlarıyla Star TV’de.

KADERİMİN OYUNU KONUSU NE?

İlk giriş konusu

Gencecik yaşında iki çocuğuyla yaşama tutunmaya çalışan Asiye’nin hayatı, bir gün başlarına gelen felaketle alt üst olur. Amasya’dan İstanbul’a geri dönüşü olmayan bir seyahate çıkan Asiye, yolda hiç tanımadığı hâlde kendilerine yardım eden, uzun yıllar sonra Rusya’dan İstanbul’a dönmekte olan Mahir’le tanışır. Uzman sayesinde, Demirhan konağına sığınacak olan Asiye ve çocukları için bu bir kurtuluş değil, mukadderatın berbat bir oyunudur.

Dizinin tam konusu

Asiye üvey annesi tarafından büyütülmüş ve sıkıntı bir çocukluk devri geçirmiştir. Şimdi 17 yaşındayken konuttan kaçma kararı alan genç bayan, Cemal ile tanışır ve kısa mühlet içinde evlenir. Çiftin Nergis ve Uğur isminde iki çocukları dünyaya gelir lakin geçim meşakkati yüzünden sıkıntı günler yaşarlar.

Cemal, Helin isimli varlıklı bir bayanın, aklını çelmesinden ötürü daha âlâ bir ömür için Asiye’yi ve iki çocuğunu bırakıp sarfiyat. Tüm imkânsızlıklara karşın Asiye kendini çocuklarının mutluluğuna adar ve onlara babalarının yokluğunu hissettirmeden yaşamaya çalışır. Lakin bir gün canından çok sevdiği kızı Nergis’in başına gelen felaketle tüm hayatı karşıt yüz olur.

Asiye yaşanan olayın akabinde çocuklarını korumak için geri dönüşü imkânsız bir yola girmek zorunda kalır lakin burada hiç tanımadığı ve kendilerine yardım eden Becerikli ile tanışır.

Hem Yetenekli hem de büsbütün insani hislerle yardım ederek otomobiline aldığı Asiye ve çocukları o andan sonra değişecektir. Asiye ve çocukları Uzman sayesinde Demirhan konağına sığınır fakat bu sığınma bir kurtuluş değil, orijinal bir savaşın başlangıcı olacaktır.

KADERİMİN OYUNU OYUNCULARI KİMLER?

Ana karakterler

 • Asiye (Öykü Karayel)
 • Cemal (Akın Akınözü)
 • Helin (Meriç Aral)
 • Mahir Kutay (Demirhan) (Sarp Apak)

Yardımcı karakterler

 • Zahide Demirhan (Esra Dermancıoğlu)
 • Harun Demirhan (Müfit Kayacan)
 • Nedret Demirhan (Ülkü Duru)
 • Raci Demirhan (Kaan Çakır)
 • Nergis (Iraz Akçam)
 • Uğur (Yıldırım Özcan)
 • Emine Kutay (Yeşim Gül)
 • Fikret Kutay (Onur Bilge)
 • Gülsüm Kutay (Ayça Koptur)