İyilik 12. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İyilik son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? İyilik 12. bölüm fragmanı çıktı mı?

İyilik, Medyapım imzalı, birinci kısmı 29 Nisan 2022 tarihinde yayınlanan, direktörlüğünü Murat Öztürk’ün üstlendiği, başrollerini...

İyilik 12. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İyilik son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? İyilik 12. bölüm fragmanı çıktı mı?

İyilik, Medyapım imzalı, birinci kısmı 29 Nisan 2022 tarihinde yayınlanan, direktörlüğünü Murat Öztürk’ün üstlendiği, başrollerini Hatice Şendil, İsmail Demirci ve Sera Kutlubey’in paylaştığı dram çeşidindeki Türk televizyon dizisi. Uygunluk 12. kısım fragmanı yayınlandı mı? Uygunluk son kısımda neler oldu? Yeterlilik 12. kısım fragmanı çıktı mı?

İYİLİK 12. KISIM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Bugünkü 11. kısmın akabinde Yeterlilik dizisinin 12. kısım fragmanı şimdi yayınlanmadı. Yeni kısmın sonunda yayınlanması bekleniyor.

İYİLİK 11. KISIM FRAGMANI İZLE!

İYİLİK 11. KISIMDA NELER OLDU?

Murat arsa konusunda annesine karşı kendisini koruduğu için Neslihan’a müteşekkirdir. Neslihan kocasını koruyan eş rolü oynayarak hem Murat’ın itimadını kazanmış hem de Damla’ya karşı Damla’nın hiç beklemediği bir yerden zafer kazanmıştır. Neslihan son kozunu oynar ve Damla’ya annesini kurtarabilecek evraklara karşılık Murat’ı teklif eder. Murat’tan umudunu kesen Damla, Neslihan’ın teklifini kabul eder. Murat, tüm bunlardan kurtulabilecek midir?

İYİLİK KONUSU NE?

“İyilik” dizisinde; Neslihan’ın (Hatice Şendil) dışardan bakıldığında harika, gıpta edilen bir hayatı vardır. Neslihan da bu ilüzyona inanmış, kusursuz bir hayat sürdüğünü zannederken hayatta en güvendiği insanın, kocasının (İsmail Demirci) onu uzun vakittir aldattığını öğrenir. Üstelik de kardeşi yerine koyduğu Damla’yla (Sera Kutlubey). Üstüne bastığı bütün taşlar yerinden oynar ve Neslihan doğruyu yanlışı, iyiyi kötüyü tekrar sorgulamak, tekrar manalandırmak zorunda kalır ki yine ayağa kalkıp, kendi için, ailesi için, çocukları için çaba edebilsin…

İYİLİK OYUNCULARI KİMLER?

Hatice Şendil : Neslihan Yücesoy Karacakaya

İsmail Demirci : Murat Karacakaya

Sera Kutlubey : Damla Erdenet

Perihan Savaş : Şahika Yücesoy

Özgür Çevik : Koray

Mina Akdin

Umut Kaplıca

Sefa Tantoğlu

Pelinsu Karayel

Elif Gizem Aykut

İlayda Aydın