İşte ‘Yukarı Doğru Patlayacak’ Binance’deki 7 Altcoin!

Kripto analisti Danielle MA Toit, SOL, LINK, STX, ATOM ve ROSE fiyatlarının muhtemelen önümüzdeki hafta...

İşte ‘Yukarı Doğru Patlayacak’ Binance’deki 7 Altcoin!

Kripto analisti Danielle MA Toit, SOL, LINK, STX, ATOM ve ROSE fiyatlarının muhtemelen önümüzdeki hafta kıymetli bir artış kaydedeceğini söylüyor. Kripto tahlil firması Santiment’e nazaran, balina süreçleri artarken bu altcoin takip etmeye kıymet. Son olarak Crypto Capital Venture’ın kurucusu ve CEO’su Dan Gambardello, ADA’dan büyük bir atak bekliyor.

Önemli artış potansiyeli olan altcoin projeleri

Solana (SOL)

SOL’un fiyatı 18,99 dolar ile değerli bir takviye düzeyinin üzerinde seyrediyor. Bu düzey, günlük 18,77 dolarlık en düşük düzeye ulaştığında bugünkü süreç seansının başlarında esasen aşağı kırılmıştı. O vakitten bu yana, traderlar ve yatırımcılar altcoin’in fiyatını muvaffakiyetle geri kazandı.

iste yukari dogru patlayacak binancedeki 7 altcoin 0 URRlVw9rSOL günlük grafik / Kaynak: TradingView

Bununla birlikte, günlük grafikte 20 EMA çizgisinin altında süreç gören 9 EMA çizgisi, SOL’un fiyatının kısa vadeli bir düşüş döngüsünde olduğunu ve önümüzdeki 24-48 saat içinde düşmeye devam edeceğini gösterdi. Bununla birlikte, altcoin fiyatının önümüzdeki 2 gün içinde daha da güzelleşme mümkünlüğü hala var. Günlük grafikteki RSI çizgisi çok alım bölgesine hakikat müspet eğimli. Önümüzdeki 48 saat içinde RSI SMA çizgisinin üzerinde kapanış yaparsa, SOL’un bir sonraki direnç düzeyi olan 20 dolara yükselmesi mümkün. Bilakis, SOL tekrar 18,99 doların altına gerilerse, bir sonraki dayanak düzeyi olan 17,50 dolara düşecektir.

Chainlink (LINK)

LINK’in günlük grafiğinde, onaylanması halinde altcoin fiyatının yakın gelecekte 7,312 dolara gerçek bir atak yapabileceğini gösteren bir yükselen alçalan kama formasyonu oluştu. Fakat, 9 EMA çizgisinin 20 EMA çizgisinin altında konumlanmasıyla teknik göstergeler hala düşüş eğilimini işaret ediyor. Buna ek olarak, RSI sınırı RSI SMA çizgisinin altında süreç görüyordu.

iste yukari dogru patlayacak binancedeki 7 altcoin 1 KBUM7rilLINK günlük grafik / Kaynak: TradingView

LINK’in fiyatı önümüzdeki 24-48 saat boyunca en yakın takviye düzeyi olan 6,193 doların üzerinde kalırsa, 7,312 dolara yükselmeden evvel günlük grafikte 9 EMA çizgisine hakikat 6,56 dolar civarında bir hareket yapması mümkün. Öte yandan, mevcut takviye düzeyinin altındaki bir günlük mumu kapatmak, LINK’in fiyatının 5,62 dolara düşmesine yol açar.

Stacks (STX)

Basın saatine nazaran STX’in fiyatı %5’in biraz altındaydı. Sonuç olarak, altcoin fiyatı 0,5813 dolar düzeyinde. STX’in fiyatındaki düşüş, iki piyasa önderine karşı zayıflamasına da neden oldu. Sonuç olarak STX, BTC karşısında %2,98 ve ETH karşısında %3,08 kıymet kaybetti.

iste yukari dogru patlayacak binancedeki 7 altcoin 2 fLY6X8gpSTX günlük grafik / Kaynak: TradingView

STX’in günlük grafiğindeki teknik göstergeler de basın saatine nazaran düşüş sinyalleri veriyodu. Günlük RSI çizgisi, günlük RSI SMA çizgisinin hayli altında süreç görüyordu. Ayrıyeten, çok satım bölgesine yanlışsız dik bir biçimde eğimliydi. Bu ortada, 9 günlük EMA çizgisi 20 günlük EMA çizgisinin altında süreç görüyordu. Buna ilaveten, daha uzun EMA çizgisinden kopuyordu. STX’in fiyatının muhtemelen düşeceği bir sonraki dayanak düzeyi 0,5235 dolar. Altcoin için üst istikametli amaç 0,6770 dolar. STX’in fiyatı 9 günlük ve 20 günlük EMA çizgilerinin üzerine çıkarsa, yakın gelecekte 0,8354 dolara yükselmesi mümkün. Öte yandan, 0,5235 dolar dayanağının altına düşmesi, 0,3304 dolara kapıları açar.

Cosmos (ATOM)

Altcoin fiyatı, bugünkü süreç seansının başlarında düzeye dokunduktan sonra 10,275 dolarlık dayanak düzeyinden toparlandı. Sonuç olarak, günlük RSI çizgisi eğiminin negatiften olumluya döndü. Bu da altcoin fiyatı için kayda kıymet bir yükseliş bayrağı.

iste yukari dogru patlayacak binancedeki 7 altcoin 3 7HGdgNWjATOM günlük grafik / Kaynak: TradingView

Günlük RSI çizgisi önümüzdeki 24 saat içinde RSI SMA çizgisinin üzerine çıkarsa, ATOM’un 10.709 dolara yükselmesi mümkün. Öte yandan, mevcut takviye düzeyinin altına düşerse ATOM’un önümüzdeki birkaç gün içinde 9,751 dolara düşmesine neden olacaktır.

Oasis Network (ROSE)

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere ROSE, geçtiğimiz süreç gününde kayıp yaşayan bir öteki altcoin oldu. Buna ek olarak, ROSE hem BTC hem de ETH karşısında sırasıyla %0,46 ve %0,59 oranında zayıfladı. 30’un üzerinde bir artışın akabinde, ROSE’un 24 saatlik süreç hacmi basın saatine nazaran 14.265.714 dolar düzeyinde bulunuyordu.

iste yukari dogru patlayacak binancedeki 7 altcoin 4 qLWVQgXNROSE günlük grafik / Kaynak: TradingView

Altcoin fiyat hareketi son 2 haftadır yatay seyrediyor. Bu da altcoin fiyatının muhtemelen yakında bir kırılma yaşayacağını gösteriyor. Buna ek olarak, ROSE 0,04876 dolarlık dayanak düzeyinin çabucak üzerinde seyrediyor. Boğaların önümüzdeki iki gün içinde ortaya çıkmasının, ROSE’un 0,05639 doların üzerine çıkmasına yardımcı olması mümkün.

Santiment: Bu altcoin’i izlemekgerekiyor

Kripto tahlil firması Santiment, Render Token’ın (RNDR) balina süreçlerinin yükseldiğini söylüyor. Bu yüzden, altcoin’in rallisinin devam edeceğini varsayım ediyor. Santiment’e nazaran, Render için balina süreçleri bu ay üçüncü en yüksek düzeyine ulaştı. Bu da kimi yatırımcıların kâr için satış yaptığını gösteriyor. Bununla birlikte Santiment, balina süreçlerindeki evvelki artışların o sırada devam eden rallileri öldürmekle sonuçlanmadığını kaydediyor. Bu bağlamda Santiment, şu açıklamayı yapıyor:

Balina süreçlerinin geçtiğimiz ayın en yüksek üçüncü gününe yükselmiş olması konusunda ihtiyatlı olmamız gerekiyor. Bu da ekseriyetle bir ölçü kâr elde edildiğinin işaretidir. Lakin, bu büyüklükteki evvelki iki 100.000 dolar+ balina artışında (aşağıda kırmızı renkte) fiyatların yükselmeye devam ettiğini görüyoruz.

iste yukari dogru patlayacak binancedeki 7 altcoin 5 XnlYn53HKaynak: Santiment

Santiment’e nazaran, Render Token’ın pahasının artmaya devam edeceğinin değerli bir göstergesi, tokenı tutan adres sayısının artması. Santiment, bu durumu ise şu formda açıklıyor:

Bu rallinin sona ermediği teorisini destekleyecek halde, köpekbalığı ve balina RNDR adreslerinin adres sayısı bakımından nasıl yükselmeye devam ettiğine bakın. Bir milyon ila 10 milyon RNDR tutan cüzdanları temsil eden bronz çizgi bilhassa süratle artıyor. Bu cins doksan adres, varlığın tarihindeki en yüksek sayıdır. Balinalar kâr elde ediyor olsaydı, bu adres sayıları muhtemelen artmaya devam etmezdi.

iste yukari dogru patlayacak binancedeki 7 altcoin 6 LTB8A5qdKaynak: Santiment

ADA’nın büyük atağı geliyor

Crypto Capital Venture’ın kurucusu ve CEO’su Dan Gambardello, ADA’nın son zamanlardaki yatay hareketini tahlil ediyor. Gambardello, şu anda kriptonun bir dönüm noktasında olduğunu söylüyor. Ayrıyeten, ya üst yanlışsız patlayacağını ya da aşağı yanlışsız hareket ederek bir tabana ve çok satım alanına ulaşacağını belirtiyor. Gambardello’ya nazaran bu, muhtemelen daha sonra bir cins toparlanmanın gerçekleşeceği manasına geliyor.

https://twitter.com/cryptorecruitr/status/1661525070517346310