İşte Patlamadan Önce Satın Alınabilecek 7 Altcoin!

Değeri düşük altcoin her vakit yatırımcılar için odak noktası. Fakat, başarılı bir kripto portföyünün anahtarı...

İşte Patlamadan Önce Satın Alınabilecek 7 Altcoin!

Değeri düşük altcoin her vakit yatırımcılar için odak noktası. Fakat, başarılı bir kripto portföyünün anahtarı risk ve ödül ortasında bir istikrar kurmakta yatar. Potansiyel taşıyan, pahası düşük kripto paralar için uzun vadede büyük karlar kelam konusu. Borç tavanı tartışmalarının ortasında çalkantılı piyasa şartları devam ediyor. Buna nazaran biz de 7 altcoine baktık.

Alınma durumundaki 7 altcoin

Kripto para piyasası, çeşitlendirilmiş bir portföy sağlayarak muhafazakar bir yaklaşım gerektiriyor. Fakat kriptolara yatırım yapmanın heyecanının, patlayıcı büyüme potansiyellerinde yattığını unutmayalım. Bununla birlikte, bir sonraki büyük patlamayı kestirim etmek imkansız üzere. Lakin, mevcut trendlerden yararlanan potansiyel altcoinleri tesirli bir biçimde belirleyebiliriz. Kıymeti düşük olan en yeterli kripto paralardan kimileri şimdi iz bırakmadı. Lakin bu en ucuz kripto paraların büyük çıkarlar elde etmesi ihtimal dahilinde. Bu nedenle, kıymeti düşük kripto dünyasını inceleyelim. Ayrıyeten kıymetli getiriler sağlayacak bâtın mücevherleri ortaya çıkaralım.

iste patlamadan once satin alinabilecek 7 altcoin 0 nLtARikt

Cardano (ADA-USD), çığır açan teknolojisi ve sağlam gelişim çerçevesiyle etkilemeye devam eden önder bir altcoin. Saniyede şaşırtan bir milyon süreci gerçekleştirme kabiliyeti, gücünün ve verimliliğinin bir delili. Asgarî karbon ayak izi birtakım yatırımcılar için cazip. Ayrıyeten, daha süratli ve daha uygun maliyetli süreçlere kolaylık sağlıyor. Birkaç yıl evvel Cardano, akıllı kontrat dağıtımının önünü açan bir hard fork ile ileriye yanlışsız kıymetli bir adım attı. Eylül 2022’de tanıtılan Vasil hard forku, ölçeklenebilirliği kıymetli ölçüde artırmayı amaçlayan bir öbür değerli kilometre taşı oldu. Cardano bir dizi yükseltmeye hazırlanıyor. Bunlar, güvenliğini artıracak ve öteki ağlarla meselesiz bir biçimde birlikte çalışabilirliği teşvik edecek. Bu geliştirmeler, beklentileri karşılamaları yahut aşmaları şartıyla ADA için bir fiyat artışı sağlayabilir.

Polygon (MATIC) ve Zilliqa (ZIL)

Kriptokoin.com olarak baktığımızda Polygon (MATIC-USD), eşsiz katman 2 protokolü ile büyük dalgalar yaratmaya hazır. Bu nedenle kripto aleminin bir öbür pahası düşük kripto para ünitesi. Altcoin Polygon ölçeklenebilirliği değerli ölçüde artırarak Ethereum’un ekosistemini kıymetli ölçüde güçlendiriyor. Bu, yıllar boyunca bu meselelerle uğraş eden Ethereum için daha yüksek süreç suratları ve daha düşük fiyatlar manasına geliyor. MATIC, ortacılar olmadan çalışan 7.000’den fazla merkezi olmayan uygulamayı destekliyor. Polygon’un Ethereum üzerindeki dönüştürücü tesiri, birbirine bağlı bir blok zincirleri ağına dönüştü. Kripto dünyası geliştikçe, bu cins bir kontağın kıymeti de süratle artacak. Daha sağlam ve pratik merkezi olmayan uygulamaların geliştirilmesinin önünü açarak blok zincirinin genel bedelini artırıyor.

iste patlamadan once satin alinabilecek 7 altcoin 1 fcy3LlQs

Zilliqa (ZIL-USD), sharding konseptinin öncüsü olarak öne çıkan gözden kaçmış bir altcoin. Zilliqa, hem Bitcoin hem de Ethereum’u rahatlıkla geride bırakan bir süreç suratına ulaşıyor. Düşük süreç maliyetlerine ek olarak Zilliqa, merkezi olmayan uygulamaların başlatılması için cazip bir platform olarak ortaya çıkıyor. Üstel getiri potansiyelinin ötesinde Zilliqa, stake etme perspektifinden cazip pasif gelir beklentileri de sunuyor. Etraf dostu staking şu anda %13,02 üzere epeyce etkileyici bir yıllık getiri yüzdesine sahip. Hizmet olarak metaverse özelliği, gelecekteki genişleme için uzun vadeli kıymetli bir katalizör. Şu anda, ZIL coin kıymetli ölçüde bedelinin altında yer alıyor. Zilliqa’nın, altcoin rallisi sürat kazandıkça uzun vadede birkaç kat getiri sağlama ihtimali bulunuyor.

Solana (SOL) ve Polkadot

Solana (SOL-USD) geçen yıl yaşadığı çalkantılı sürece karşın bu yıl güçlü bir halde fiyat artışı yaşadı. Bu yılki yükselişi spekülasyon konusu olmaya devam ediyor. Fakat kurduğu gelişen ekosistem göz gerisi edilemez. Layer 1 blok zinciri ağı Ethereum için şiddetli bir rakip. Kayda paha bir atak olarak Solana Labs kısa bir müddet evvel Aşağı Manhattan’da geniş bir topluluk ofis alanını tanıttı. Bu merkez, Solana topluluğunu canlandırmak için işbirliklerini teşvik edecek. Ayrıyeten etkinliklere mesken sahipliği yapacak. Platformun kendini işine adamış geliştirici topluluğu, kripto dünyasındaki pozisyonunu daha da güçlendiriyor. Amiral gemisi Solana Saga Android aygıtının lansmanı geniş bir beğeni ile karşılandı. Web3 özellikleriyle problemsiz entegrasyonu, inovasyon ve kullanıcı tecrübesine olan bağlılığının altını çiziyor. Bu nedenle bu gelişme bölümündeki pozisyonunu daha da sağlamlaştırıyor.

iste patlamadan once satin alinabilecek 7 altcoin 2 1lBlNmvT

Polkadot (DOT-USD), blok zincirleri ortasındaki boşluğu doldurarak yol açan ihtilal niteliğinde bir kripto oyuncusu. Yaklaşık 550 projeye imza atan Polkadot’un kesintisiz blok zinciri kontağı, geliştiricilere çok sayıda blok zinciriyle tesirli bir halde etkileşime girebilen uygulamalar oluşturma imkanı sağlıyor. XCM irtibat standardının 3. sürümüne yapılan son yükseltme, kripto ağının merkezsizleştirme uğraşlarını daha da geliştirdi. Polkadot’un muazzam yol haritası ölçeklenebilirlik, parachain geliştirme ve zincirler ortası irtibata odaklanıyor. Blok zincirlerini birbirine bağlama ve oluşturma konusundaki eşsiz yeteneği kelam konusu. Bu nedenle yatırımcılar ve geliştiriciler için bir mıknatıs olduğunu kanıtladı.

Altcoin Dogecoin (DOGE) ve BNB

Dogecoin (DOGE-USD), eğlenceli bir göğüs olarak başlayan fakat sanayiyi tesirli bir biçimde fırtınaya sürükleyen spekülatif bir kripto. Tutkulu bir topluluk ve yüksek profilli onaylarla beslenen meteorik yükselişi, onu kripto piyasasında önemli bir rakip haline getirdi. DOGE’un dramatik yükselişi birçok yatırımcıyı hayretler içinde bıraktı. Bu nedenle birinci destekçileri mütevazı payları servete dönüştürdü. Elon Musk, Dogecoin’in ateşli bir destekçisi oldu. Sonuçta bu da ağ için büyük bir muvaffakiyet. Dogecoin ile olan eğlenceli bağlantısı ve tartışmalı kararları piyasaya bir doz heyecan kattı. Dogecoin’in çılgın seyahati, kripto paraların spekülatif tabiatını somutlaştırarak bu dijital varlıkların muazzam potansiyelini gözler önüne seriyor. Kuşkucular ve inananlar ortasındaki tartışma sürüyor. Fakat muazzam fiyat hareketleri ve takipçileri kripto para piyasasına renk katıyor.

iste patlamadan once satin alinabilecek 7 altcoin 3 lsPjSBKa

BNB, dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’in kripto para ünitesi. Perspektiften bakmak gerekirse, Binance günlük ortalama 65 milyar $ hacme sahip. Ayrıyeten sırf 2022 yılında 300 milyar $ pahasında spot süreç yaptı. Kripto piyasasının tabiatında var olan dalgalanmalara karşın Binance, sunduğu avantajlarla cazibesini artırıyor. FTX borsasının çöküşünün akabinde Binance, güç durumdaki piyasa iştirakçilerine yardım etmek için 1 milyar dolarlık bir kurtarma fonu başlatarak liderliğini gösterdi. Münasebetiyle, Binance’in sağlam temelleri onu rakiplerinden ayırıyor. Ayrıyeten öngörülemez kripto dünyasında sağlam bir teminat sunuyor.