İşte AK Parti Karaköprü İlçe Başkanlığı yeni yönetim listesi!

AK Parti Karaköprü İlçe 7. Olağan Kongresi gerçekleştirildi. Kongrede Sait Ağan güven tazeleyerek yeniden başkan seçildi ve yeni yönetim listesi de belli oldu. İşte isim isim yönetim listesi:

İşte AK Parti Karaköprü İlçe Başkanlığı yeni yönetim listesi!
13 Eylül 2020 - 22:39
Reklam

ASİL YÖNETİM

  1. Sait Ağan
  2. Abdullah Çiftçi
  3. Ahmet Kemal Şimşek
  4. Bişar Kaması
  5. Celal Aktar
  6. İbrahim Saraç
  7. Filiz Oflaz
  8. Halit Emre Büyükbudak
  9. Halit Yaşar Keleşabdioğlu
  10. İbrahim Güzel
  11. İbrahim Halil Arıcı
  12. İbrahim Halil Özbek
  13. Mehmet Şükrü Yıldırım
  14. Murat Çatak
  15. Mustafa Cengiz İzol
  16. Gülseren Kaplan
  17. Paşa Hamidanoğlu
  18. Ramazan Kolsuzoğlu
  19. Sertaç Kaya
  20. Sezai Canbek
  21. Yusuf Badıllı
  22. Şirin Turgut
  23. Mahmut İzgördü
  24. Ahmet Kaz
  25. Volkan Yücel
  26. Hamide Hatun Cünnük
  27. Osman Toprak
  28. Mehmet Bayram
  29. İbrahim Halil Kara
  30. Mehmet Hüseyin Aslan

YEDEK YÖNETİM

  1. Ahmet Ateş
  2. Abdullah Beyaztaş
  3. Mustafa Hakkı Aksu
  4. Osman Kılıç
  5. Mehmet Nur Çerçi
  6. Mehmet Arslan
  7. Fadime Aydın
  8. Mehmet Ayneli
  9. Ali Doğan
  10. Ahmet Altun
  11. İshak Çoban
  12. İsmail Doğan
  13. Cengiz Toprak
  14. Kadir Fidan
  15. Bekir Bayat

ASİL ÜST KURUL DELEGELERİ

  1. Abdulkadir Kol
  2. Mehmet Ekinci
  3. Yusuf Eğilmez
  4. Sait Ağan
  5. Metin Baydilli
  6. Hasan Yeşil
  7. Mehmet Nuri Güzel
  8. Mehmet Faruk Badıllı
  9. Ahmet Aksoy
  10. Seher Kılıç
  11. Fadime Aydın
  12. Eda Çakmaklı
  13. Ramazan Uma
  14. Abdullah Erik
  15. Mehmet Eriş
  16. Mustafa Zahit
  17. Nihat Çiftçi
  18. Ahmet Kaytan
  19. Celal Şeker
  20. Osman Uludağ
  21. Teyyar Yetim
  22. Cihan Canbeyli
  23. Metin Kürkçüoğlu
  24. Mustafa Yavuz
  25. Cemil Çadak
  26. Mehmet Yavuz
  27. İbrahim Halil Arıcı
  28. Yusuf Badıllı
  29. Sezai Canbek
  30. İbrahim Saraç
  31. Ahmet Kemal Şimşek
  32. Bişar Kaması
  33. Halit Emre Büyükbudak
  34. H.Yaşar Keleşabdioğlu
  35. Ramazan Kolsuzoğlu
  36. Sait Badıllı
  37. Uğur Esat Akgöl
  38. Ali Topal
  39. Selahattin Canbeyli
  40. Hüseyin Polat
  41. Mahmut Barut
  42. Bülent Sunay
  43. Ali Atlas
  44. İbrahim Halil Çiftçi
  45. Soner Yüksel
  46. Ali Ağan
  47. Necip Özbek
  48. Sümeyra Ağan
  49. Gönül Ağan
  50. Mümtaz Uslusoy
  51. Şükran Saraç
  52. Yusuf Kılıç
  53. Mehmet Eskiler
  54. Şakir Demir
  55. Aslı Kırıkçı
  56. Abdullah Suruçlu
  57. Ebru Zübeyde Yılmaz
  58. Necmi Kubat
  59. Bilge Dilara Çatak
  60. İsmail Doğan
  61. Hamide Hatun Cünnük
  62. Volkan Yücel
  63. Ömer Faruk Bilim
  64. İlmiye Karakeçili

YEDEK ÜST KURUL DELEGELERİ

  1. Abdullah Çiftçi
  2. Celal Aktar
  3. Filiz Oflaz
  4. İbrahim Güzel
  5. İbrahim Halil Özbek
  6. Mehmet Şükrü Yıldırım
  7. Murat Çatak
  8. Sertaç Kaya
  9. Paşa Hamidanoğlu
  10. Gülseren Kaplan
  11. Osman Toprak
  12. Mustafa Cengiz İzol
  13. Mahmut İzgördü
  14. Şirin Turgut
  15. Ahmet Kaz
  16. Mehmet Bayram
  17. İbrahim Halil Kara
  18. Mehmet Hüseyin Aslan
  19. Osman Toprak
  20. Esra Hacer Atan
  21. Özgür Acemoğlu
  22. Fatma Tülay Kutluhan
  23. Ramazan Avcı
  24. İsmet Sevgili
  25. İbrahim Halil Gök
  26. Sara Ay
  27. Muhammed Furkan Kolsuzoğlu

URFA YAZAR


YORUMLAR

  • 0 Yorum