İstanbul’da yumruklu taarruza uğrayan polis memuru ateş açtı: 1 meyyit

İstanbul Fatih’te akşam hareketli saatler yaşandı. Katip Kasım Mahallesi Langa Hisarı Caddesi’nde sivil halde, misyon...

İstanbul’da yumruklu taarruza uğrayan polis memuru ateş açtı: 1 meyyit

İstanbul Fatih’te akşam hareketli saatler yaşandı. Katip Kasım Mahallesi Langa Hisarı Caddesi’nde sivil halde, misyon yaptığı üniteye giden polis memuru K.A., kıyı yolu üzerinde pitbull köpeğiyle dolaşan C.K., B.A.P. ve H.G. isimli 3 kişi ile şimdi bilinmeyen nedenle tartışmaya başladı.

KENDİSİNE YUMRUK ATAN ŞAHSI VURDU

İddiaya nazaran; H.G., tartışma sırasında polis memuru K.A.’ya yumruk attı. Bunun üzerine silahını çıkaran polis memuru K.A., H.G.’yi silahla ateş ederek yaraladı. Karın ve kasık bölgesinden yaralanan H.G. yere yığılırken olay yerine çok sayıda sıhhat ve polis grubu sevk edildi. Sıhhat takımları, yaralıyı ambulansla hastaneye kaldırıldı. Yaralı H.G., kaldırıldığı Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde yapılan tüm müdahalelere karşın hayatını kaybetti.

İstanbul'da yumruklu taarruza uğrayan polis memuru ateş açtı: 1 meyyit - 07/12/2022

HASTANEYE AKIN ETTİLER

Olayı duyan H.G.’nin yakınları hastaneye akın etti. Hastaneye çok sayıda polis takımı de sevk edildi. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Acil Servisi girişinde toplanan çok sayıda kişi, polis takımlarıyla vakit zaman gerginlik yaşadı. Polisin olayla ilgili çalışması sürüyor.

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Aktüel