İsmet Taşdemir: ‘Çok farklı bir noktaya geldik’

Bodrumspor Teknik Yöneticisi İsmet Taşdemir, “Maç çok zordu. Dönemin başından beri bizleri, idaremizi, taraftarımızı keyifli...

İsmet Taşdemir: ‘Çok farklı bir noktaya geldik’

Bodrumspor Teknik Yöneticisi İsmet Taşdemir, “Maç çok zordu. Dönemin başından beri bizleri, idaremizi, taraftarımızı keyifli eden oyuncu kardeşlerim bugün hakikaten verdiğim vazifeleri layıkıyla yerine getirdiler. Göztepe kadrosu çok tesirli bir grup. Gerçek kapattık, gerçek çıktık. Sonucunda galip gelmeyi bildik. Oyuncu kardeşlerimi bir defa daha tebrik ediyorum. Çok âlâ gayret ettiler, son 3 ekip ortasına kaldık. Bu akşam rakibimiz aşikâr olacak. Çok farklı bir noktaya geldik. İnşallah bununda üstesinden gelebiliriz” dedi.

ŞAKİR ÖZKAYIMOĞLU: ÇOK MUTSUZ VE ÜZGÜNÜZ

Göztepe Teknik Sorumlusu Şakir Özkayımoğlu ise, “Çok mutsuz ve üzgünüz. Buraya kadar getirip burada bırakmak bizi çok üzdü. Şahane bir futbolcu topluluğu ve bizde birbirine kenetlenmiş şahane bir aile vardı. 14 maç üst üste kaybetmeden 15inci maçta mağlup olduk. Final maçları kıymetli. İçeride deneyimsiz oyuncularımız var. Yanılgı yapabilirler, final maçında düzgün olan taraf Bodrumspordu. Bodrumspor hak ederek galibiyeti aldı ve bir üst tipe çıktı. Bütün oyuncu kardeşlerimi farklı başka kutluyorum. İnanılmaz iş başardık, çocuklar çok uğraş sarf ettiler” diye konuştu.