HUAWEI WATCH Ultimate, Türkiye’de en hızlı yükselen amiral gemisi akıllı saat oldu

HUAWEI’nin ustalık yapıtı olarak isimlendirilen premium akıllı saatleri Huawei Watch Ultimate, Türkiye’de satışa çıktığından beri...

HUAWEI WATCH Ultimate, Türkiye’de en hızlı yükselen amiral gemisi akıllı saat oldu

HUAWEI’nin ustalık yapıtı olarak isimlendirilen premium akıllı saatleri Huawei Watch Ultimate, Türkiye’de satışa çıktığından beri tüm akıllı saat bölümünde amiral gemisi sınıfında en süratli yükselen saati oldu.

İlk 3 haftalık satış grafiğinde 1.300 adedi çoktan satılan Huawei Watch Ultimate modelinin satış suratı, 10 bin TL üzerindeki premium akıllı saatler klasmanında en yakın rakibine haftalık satış adetlerinde ve birinci 3 haftalık toplam satış adedinde yaklaşık 2 kat fark atarak bu alanda birinci oldu. Huawei, 2023 yılında satışa sunduğu Watch D, Watch Buds üzere inovatif akıllı saatleri ve Watch Ultimate modelleriyle birlikte akıllı saat pazarındaki pazar liderliğini de güçlendirmiş oldu. 

HUAWEI WATCH Ultimate Serisi, bir başyapıt oluşturmak için kullanılan bir dizi özellik, üst seviye tasarım ve gereçlerle pazardaki akıllı saatler için yeni bir çıta belirliyor. Birinci sınıf Zirkonyum bazlı sıvı metal kasa, Nano-Tech seramik çerçeve ve safir saat kadranı üzere sağlam gereçlerle tasarlanan saat ister karada ister dağın zirvesinde yahut denizin tabanında olsun, kullanıcıları her türlü açık hava macerasına yahut kıymetli toplumsal etkinliklere hazırlamak için lüks estetik ve akıllı özellikler sunuyor.

Üst seviye lüks saatlerde ve hassas aygıtlarda bulunan yenilikçi yeni bir gereç olan zirkonyum bazlı sıvı metal, HUAWEI WATCH Ultimate ile birinci kere akıllı saatlere giriyor. Eşsiz özellikleri, kayalık topraklarda, sıcak çöllerde, lüks akşam yemeklerinde ve günlük kullanımda yanınızda taşıyabileceğiniz kadar sağlam olduğu için ekstrem aktiviteler için uygun hale getiriyor.

Sadece bu da değil, HUAWEI WATCH Ultimate, çoklukla yalnızca klâsik üst seviye saatlerde bulunan eşsiz üç düğmeli heyetimle birinci sefer donatıldı. Saatin fonksiyonelliğinin kapsayıcılığını, işçiliğin karmaşıklığını ve gelişmiş etkileşimli tecrübesi temsil ediyor.

Huawei Watch Ultimate Keşif Siyahı modeli 15.999 TL yanında 1.699 TL pahasında FreeBuds 5i ve 1.899 TL kıymetinde 12 ay uzatılmış garanti ikram ediliyor. Yüzde 90 indirimli ekstra saat kadranları ve 300 TL indirimli FreeBuds 5 de başka fırsatlar ortasında.

Huawei Watch Ultimate Okyanus Mavisi modeli de 18.999 TL fiyatının yanında birebir armağan ve fırsatlarla Huawei Online Mağaza üzerinden tüketicilere sunuluyor. 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı