Haziran’da Bu 45 Altcoin Büyük Olaylara Gebe!

Kripto para piyasası kuvvetli geçen bir Mayıs ayını geride bıraktı. Başkan kripto Bitcoin, Mayıs’ı 28...

Haziran’da Bu 45 Altcoin Büyük Olaylara Gebe!

Kripto para piyasası kuvvetli geçen bir Mayıs ayını geride bıraktı. Başkan kripto Bitcoin, Mayıs’ı 28 bin doların altında kapattı. Böylelikle, aylık perspektifte BTC kırmızı bölgede kaldı. Birçok altcoin projesi de Bitcoin’e misal bir performans sergiledi. Bununla birlikte, projeler kendilerini geliştirmekten ve iştirakler dahil yeni ataklar yapmaktan geri durmadı. Bu atılım Haziran ayında da devam edecek üzere görünüyor.

Haziran’da plan dahilinde olan altcoin gelişmeleri

Yeni aya bir airdrop olayıyla giriyoruz. Kriptokoin.com olarak bildirdiğimiz üzere COTI, 1 Haziran’da gCOTI token airdrop’u yapacak. Tıpkı gün, önde gelen Blockchain’lerden BNB Chain, ZkBNB main-net lansmanını gerçekleştirecek. 1 inch Network, 2 Haziran’da 50 milyon tokenin kilidini açacak. Yeniden tıpkı gün COCOS, yeni bir marka alacak ve COMBO olacak.

Haziran’nın 6’sında ise Optimism’in (OP), Bedrock güncellemesi var. Bunu Acent’in beta oyun testi izleyecek. İzleyen gün ZEN, bir node güncellemesi yapacak. Birebir gün tanınan metaverse altcoin projesi The Sandbox (SAND), arsa satış kayıtlarına başlayacak. Haziran’ın 8’ine geldiğimizde NEON, bir topluluk satışı gerçekleştirecek. 12 Haziran’da Vega Protocol, staking ödül sisteminde değişikliğe gidecek.

haziranda bu 45 altcoin buyuk olaylara gebe 0 N83fyEhp

SEC ile başı belada olan Ripple için 13 Haziran epeyce kıymetli bir gün. Zira, büyük ihtimalle Hinman’ın Ethereum’un menkul değer olmadığına dair konuşmasına şahit olacağız. Haziran’ın 15’inde NFT pazar yeri BLUR, 196 milyon tokeni özgür bırakacak. Ayrıyeten BitDAO (BIT) da 96 milyon token ile ona eşlik edecek. Bu ortada, Velodrome’in V2 güncellemesi de bu tarihte gerçekleşecek. Tekrar tıpkı gün OVR, Artırılmış Gerçeklik (AR) yarışı yapacak. Like Coin (LIKE), 16 Haziran’da platformunun lansmanını yapacak.

Haziran’ın 20’sine geldiğimizde, Pancakeswap’ın (CAKE) trade ödül programını izleyeceğiz. Flow Network (FLOW) ise 21 Haziran’da ana ağ güncellemesi yapacak. Ayın son haftasında, ACE, ödül dağıtımı yaparken, ZRX API siyasetleri güncelleyecek. Ve ayın son günü, iflas eden kripto borsası FTX’in alacaklıları için kıymetli bir tarih. Zira, alacak talep evraklarını bu tarihe kadar vermeleri gerekiyor.

Haziran ayında olması beklenen gelişmeler

Öncelikle Ripple’ın (XRP) SEC ile gayretinin bu ay bir karara ulaşması bekleniyor. Hook Network’ün ise, Cambridge güncellemesini Haziran’da yapacağına dair haberler var. Muhtemelen Render Token (RNDR), Solana Blockchain’e taşınacak. Bir aksilik olmazdsa Sushi Network, tokenomics güzelleştirmesi yapacak. Multiverse X’in (EGLD), xLaunchpad lansmanının bu ay içinde yapılması bekleniyor.

haziranda bu 45 altcoin buyuk olaylara gebe 1 8tsvPWaR

Diğer gelişmelerde ise, VITE, yeni bir markayla piyasaya girecek. BIT ise MNT olarak yeni bir marka alacak. ARPA, DYDX ve SSV, main-net lansmanı yapacak. ORC ise ana ağ hardfork’u olan Jüpiter’i gerçekleştirecek. ALICE’in, Alfa 3. dönem lansmanı var. EOS, Leap 4.0.0 sürümü piyasaya sürecek. SNX, token geri alıp yakacak. TON, L2 main-net lansmanı yapacak. BLZ ise ‘Gamma 4’ Alfa lansmanını gerçekleştirecek. Chromia, ‘Chromia Appnet’ lansmanını yapacak. SelfKey’den ir iştirak duyurusu bekleniyor. HIFI, yeni NFT koleksiyonunu çıkaracak. BOND, piyasa yapan olarak GSR üzerine gelecek. BRWL’den bir taşınabilir uygulama bekleniyor. AMO, D2E hizmetini piyasaya sürecek. Son olarak FNSA, konsorsiyum sistemine geçiş yapacak.