Gül Masalı nerede çekiliyor? Hangi il ve ilçede çekiliyor? Gül Masalı dizi çekimleri nerede yapıldı?

Gül Masalı, Pastel Sinema imzalı, direktörlüğünü Sadullah Şentürk’ün üstlendiği, senaryosunu Aybars Bora Kahyaoğlu’nun kaleme aldığı,...

Gül Masalı nerede çekiliyor? Hangi il ve ilçede çekiliyor? Gül Masalı dizi çekimleri nerede yapıldı?

Gül Masalı, Pastel Sinema imzalı, direktörlüğünü Sadullah Şentürk’ün üstlendiği, senaryosunu Aybars Bora Kahyaoğlu’nun kaleme aldığı, birinci kısmı 19 Haziran 2022 tarihinde yayınlanacak olan dram çeşidindeki Türk televizyon dizisi. Pekala, Gül Masalı nerede çekiliyor? Hangi vilayet ve ilçede çekiliyor? Gül Masalı dizi çekimleri nerede yapıldı?

GÜL MASALI NEREDE ÇEKİLİYOR?

Gül Masalı dizisinin çekimleri Isparta ve İstanbul’da yapılmaktadır. Dizinin kimi sahneleri Isparta’da geçerken kimi sahneler ise İstanbul’da geçmektedir.

GÜL MASALI KONUSU NE?

Çekimleri İstanbul’da başlayıp Isparta’da devam edecek olan dizide Gülper Özdemir, Fazilet Kaynarca, Sarp Can Köroğlu, Bülent Düzgünoğlu, Gülçin Hatıhan, Arif Pişkin, Ayşenil Şamlıoğlu, Suat Sungur ve Sait Genay üzere birbirinden başaralı duayen isimler rol alıyor.

Gül Masalı, annesinin vefatıyla kendisine kalan miras sayesinde geçmişin gizemli sırlarıyla karşılaşan Gonca’nın ve Isparta’nın önde gelen ailelerinden Atabey ailesinin oğlu Toprak’ın öyküsünü husus alıyor.

Yapımını Pastel Sinema’nın, yapımcılığını Efe İrvül ve Yaşar İrvül’ün üstlendiği dizinin direktör koltuğuna Sadullah Şentürk otururken, senaryosunu Aybars Bora Kahyaoğlu kaleme alıyor.

GÜL MASALI OYUNCU KADROSU

Erdem Kaynarca : Toprak Atabey

Gülper Özdemir : Gonca Aydın

Sarp Can Köroğlu : Arda Seçkin

Zehra Yılmaz : Ece Kardaş

Gülçin Hatıhan : Canan

Arif Pişkin : Tahir

Ayşenil Şamlıoğlu : Fatma

Fatma Tuğba Tutuğ

Suat Sungur

Sait Genay

Yağmur Başkurt

Serdem Paçal : Arzu

Mehmet Şeker

Bülent Düzgünoğlu : Halil

Murat Ercanlı : Hidayet

Turan Selçuk Yerlikaya

Hazal Pekgöz : Gülümser

Kaan Berk Gültekin : Mehmet