Gölcük’te Sanat Dolu Bir Hafta

Gölcük Kaymakamlığı, Gölcük Belediyesi ve İlçe Ulusal Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde; 1-7 Haziran Hayat Uzunluğu Öğrenme...

Gölcük’te Sanat Dolu Bir Hafta

Gölcük Kaymakamlığı, Gölcük Belediyesi ve İlçe Ulusal Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde; 1-7 Haziran Hayat Uzunluğu Öğrenme Haftası’nda Gölcük’te sanat dolu etkinlikler düzenlenecek.

Kültür-Sanat kenti Gölcük; 1-7 Haziran Hayat Uzunluğu Öğrenme Haftası’nda sanat dolu etkinliklere mesken sahipliği yapacak. Gölcük Kaymakamlığı, Gölcük Belediyesi ve İlçe Ulusal Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde düzenlenecek etkinlikler kapsamında, folklor ve bando şovları, el sanatları stantları ve konserler ile Gölcüklüler sanat dolu bir hafta yaşayacak.

SANAT DOLU HAFTA FOLKLOR ŞOVLARI İLE BAŞLAYACAK

Sanat Uzunluğu Öğrenme Haftası aktiflikleri, 1 Haziran Perşembe günü saat 11.00’da Gölcük Halk Eğitim Merkezi bahçesinde folklor, bando şovları ve konser ile başlayacak. El sanatları standında birbirinden hoş el emeği eserlerin yer alacağı stant ile devam edecek aktifliklerin birinci günü saat 20.00’da sona erecek.

ETKİNLİKLERDE SANATA DAİR HER ŞEY VAR

Etkinlikler kapsamında 2 Haziran Cuma günü saat 10.00’da Siretiye Hayat Merkezi’nde el nakışı ve dikiş eserleri standı düzenlenecek. Etkinlikler 5-7 Haziran tarihleri ortasında Kazıklı Kervansarayı Kültür Yapısı’nda GÖLMEK yılsonu standı ile devam edecek. Sanat dolu hafta 7 Haziran Çarşamba 20.00’da Kazıklı Kervansarayı Kültür Yapısı’nda düzenlenecek Klâsik Sanat Gecesi ile sona erecek.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı