God of War Ragnarok son oyun mu? Yeni God of War oyunu çıkacak mı?

God Of War Ragnarok‘un yayınlanmasının akabinde God Of War Ragnarok‘un son oyun olup olmadığı PlayStation...

God of War Ragnarok son oyun mu? Yeni God of War oyunu çıkacak mı?

God Of War Ragnarok‘un yayınlanmasının akabinde God Of War Ragnarok‘un son oyun olup olmadığı PlayStation oyuncuları tarafından araştırılıyor. Pekala, God Of War Ragnarok son oyun mu? Yeni God of War oyunu çıkacak mı? İşte detaylar…

GOD OF WAR RAGNAROK SON OYUN MU?

Geliştiricilere nazaran God of War Ragnarok, İskandinav mitolojisinin son oyunu olacak. God of War’un kreatif yöneticisi Cary Barlog ve oyun direktörü Eric Williams, öbür bir devam oyunu yapmanın ortalama beş yıl süreceğini açıkladı. Uzun üretim süreci nedeniyle, Kratos ve Atreus’un Ragnarok’taki İskandinav macerasını sona erdirmeye karar verdiler.

YENİ GOD OF WAR OYUNU ÇIKACAK MI?

God of War direktörüne nazaran yeni bir oyunun çıkmasının ortalama 5 yıl süreceğini açıklamasının akabinde bir sonraki God of War oyunu en erken 2027 yılında piyasaya sürülecektir. Bu durum God of War’ın bir oyununun 2018’de piyasaya sürülüp Ragnarok’un 202’de yayınlanmasıyla da onaylandı.

GOD OF WAR RAGNAROK, PC’YE ÇIKACAK

Ancak, God of War Ragnarok, önümüzdeki yıllarda bir lansman daha yapacak. Geliştirici takımın bir evvelki oyunu PC’ye 4 yıl ortadan sonra PC’ye çıkarmasının akabinde God of War Ragnarok’un önümüzdeki yıllarda PC’ye çıkacağı da biliniyor.