Gıda Fuarı önce gözü, sonra mideleri doyurdu

ŞANLIURFA (İGFA) – Bölgenin en büyük fuar merkezlerinden biri olan Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Fuar merkezinde...

Gıda Fuarı önce gözü, sonra mideleri doyurdu

ŞANLIURFA (İGFA) – Bölgenin en büyük fuar merkezlerinden biri olan Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Fuar merkezinde açılan 9. Besin, Yöresel Eserler, İkramlık Eşya ve El Sanatları fuarına vatandaşlar ağır ilgi gösterdi.

Türkiye’nin birçok vilayetinden çok sayıda esnafın katıldığı fuarda yöresel eserler satışa sunuldu. Hafta sonunda vatandaşların ağır ilgi gösterdiği fuarı gezen Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Lideri Zeynel Abidin Beyazgül, stantları tek tek ziyaret ederek iyi işler diledi.

Fuar merkezinde açılan yöresel eserler stantlarını gezen Lider Beyazgül, esnaflarla bir ortaya gelerek sohbet etti. Vatandaşlarla yakından ilgilenen Lider Beyazgül, herkesi yöresel eserler fuarına davet etti.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Lideri Zeynel Abidin Beyazgül, ‘’ 9. Besin, Yöresel Eserler, İkramlık Eşya ve El Sanatları fuarımız devam ediyor. Fuara çok büyük bir ilgi var. Vatandaşlarımız açılan fuarımızdan çok şad olduklarını söz ettiler. Türkiye’nin birçok vilayetinden buraya insanlarımız stant açmak için gelmişler ve her yöreye has eserler yer alıyor.’’ dedi.

Fuar tertip sorumlusu ve esnaflar vatandaşların göstermiş olduğu ağır ilgiden mutlu olduklarını söz ederek Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Lideri Zeynel Abidin Beyazgül’e teşekkür ettiler.

9. Besin, Yöresel Eserler, İkramlık Eşya ve El Sanatları fuarına 16 Ekim Pazar gününe kadar açık olacak.