Galatasaray’da gece yarısı bomba etkisi yaratan haber! Wanda Nara, İcardi’den ayrıldı

Galatasaray‘ın yeni transferi Mauro Icardi’nin çalkantılı özel hayatı, tıpkı süratte ilerlemeye devam ediyor. Daha evvel...

Galatasaray’da gece yarısı bomba etkisi yaratan haber! Wanda Nara, İcardi’den ayrıldı

Galatasaray‘ın yeni transferi Mauro Icardi’nin çalkantılı özel hayatı, tıpkı süratte ilerlemeye devam ediyor. Daha evvel kadro arkadaşının sevgilisi olarak bilinen Wanda Nara ile ilgiye başlaması çok konuşulan İcardi, grup arkadaşına ihanetle suçlanmıştı. Wanda Nara’nın bir dargın bir barışık bağları ise bugün resmen noktalandı. Nara’nın eski sevgilisi Lopez’i tekrar takibe alması ise gözlerden kaçmadı.

INSTAGRAM’DAN AÇIKLAMA YAYINLADI

Wanda Nara, şahsî Instagram hesabından mevzuyla ilgili bir açıklama yayınladı. Nara, Icardi ile ayrıldıklarını duyurdu. Wanda Nara’nın kelamları şu formda: “Bu anı yaşamak benim için acı verici. Lakin yaşananlar ve medya spekülasyonları göze alındığında bunun benden duyulmasını tercih ederim. Bu ayrılık hakkında rastgele bir detay vermeyeceğim. Lütfen, yalnızca benim için değil çocuklarımız için de anlayış rica ediyorum.”

İKİLİ ORTASINDA NELER YAŞANMIŞTI?

2021’in son aylarında Mauro Icardi, Wanda Nara’yı aldatmış ve bu olayın akabinde Nara, eşinden ayrıldığını duyurmuştu. Lakin bir müddet sonra Mauro Icardi, toplumsal medyadan eşinden özür dilerken ikili tekrar bir ortaya gelmişti. Bu olayın akabinde Wanda Nara’nın da Mauro Icardi’yi özel muhafazasıyla aldattığı Arjantin basınında konuşulmuştu.