Fenerbahçe’den bir isim daha ayrıldı! Oyuncunun sözleşmesi anlaşmalı olarak sonlandırıldı

Fenerbahçe Espor’un Valorant oyuncusu Shalz ile kontratın karşılıklı mutabakatla sonlandırıldığı açıklandı. Sarı-Lacivertli takım, Akademi günlerinden...

Fenerbahçe’den bir isim daha ayrıldı! Oyuncunun sözleşmesi anlaşmalı olarak sonlandırıldı

Fenerbahçe Espor’un Valorant oyuncusu Shalz ile kontratın karşılıklı mutabakatla sonlandırıldığı açıklandı. Sarı-Lacivertli takım, Akademi günlerinden bugüne kadar kadroya olan dayanaklarından ötürü Serkan Erdoğan’a teşekkür etti ve gelecek mesleğinde muvaffakiyetler diledi.

SÖZLEŞMESİ MUTABAKATLI OLARAK SONLANDIRILDI

Fenerbahçe Espor Valorant’ın Twitter hesabından yaptığı duyuruda Valorant oyuncusu Serkan “Shalz” Erdoğan ile mukavelenin karşılıklı mutabakatla sonlandırıldığını bildiren Fenerbahçe, “Akademi günlerinden bugüne kadar ekibimize olan katkıları için Shalz’a teşekkür eder, gelecek mesleğinde muvaffakiyetler dileriz” kelamlarına yer verdi.

“YENİ MACERALARA ADIM ADIM”

Fenerbahçe ile yolları karşılıklı mutabakatla ayrılan Shalz, “Bir kıssanın sonuna geldik, güzeliyle kötüsüyle çok hoş vakitlerim oldu. Çok hoş beşerlerle tanıştım herkesin yeri benim için çok başka.” dedi ve yeni maceralara adım atacağını açıkladı.