Erşan Kuneri ve Gibi’nin oyuncusu Necat Bayar, izleyicileri uyardı: İzlerken eğlenmiyorsanız kapatın

Muhteşem Yüzyıl, Suskunlar, Kuzey Güney, Galip Derviş, Payitaht Abdülhamid, Üzere ve Erşan Kuneri üzere birçok...

Erşan Kuneri ve Gibi’nin oyuncusu Necat Bayar, izleyicileri uyardı: İzlerken eğlenmiyorsanız kapatın

Muhteşem Yüzyıl, Suskunlar, Kuzey Güney, Galip Derviş, Payitaht Abdülhamid, Üzere ve Erşan Kuneri üzere birçok projede yer alan sevilen oyuncu Necat Bayar, Haberler.com’un YouTube stüdyosunda Melis Yaşar’ın sorularını yanıtladı. Üzere ve Erşan Kuneri dizilerinden bahseden Bayar, kıyaslama yapan izleyicilere sitem etti.

“CEM YILMAZ VE FEYYAZ YİĞİT’İ ÖBÜR BİR YERE KOYMAK LAZIM”

Yaşar’ın “Erşan Kuneri dizisi nasıl geçti?” sorusu üzerine konuşan Necat Bayar, “Çok hoş geçti. Erşan Kuneri ve Üzere için aşağı üst tıpkı cümleleri kurabilirim. Benim için gülmek sahiden çok hoş, güldürmek daha da hoş. Gülmeye çok gereksinimimiz var. Güldüren insanları diğer bir yere koyabilmek lazım. Cem Yılmaz, Feyyaz Yiğit, Aziz Kedi ve güldürme işinde olan beşerler daha anlayışlı olmayı hak ediyor. Herkesin yanılgıları olur. Bakış açımızı biraz daha düzeltmemiz lazım” dedi.

“GİBİ VE ERŞAN KUNERİ’Yİ İZLERKEN EĞLENMİYORSAN KAPAT”

Dizilerin kıyaslanmasına yakınan Bayar, kelamlarına şöyle devam etti: “İzleyiciler çabucak Erşan Kuneri ve Gibi’yi çakıştırmaya çalışıyor. Gülüyoruz arkadaşlar. Beğenmiyorsan izleme. Bu iki dizi de futbol karşılaştırmasına çıkmıyor ki. Bunlar bize tebessüm ettiren şeyler. Cem Yılmaz ve Feyyaz Yiğit, bizim muhtaçlığımız olan şeyleri veriyorlar. Örselemenin ne gereği var? Bu yapılan hiç komik değil, bunun tedaviye muhtaçlığı var. Bir sürü makûs şey varken bu adamlardan ne istiyorsunuz? Şayet izlerken eğlenmiyorsan kapat. Bunlar şık ve hoş şeyler değil.”