Elon Musk Haberinden Sonra Bu Altcoin 70x Yaptı!

Elon Musk’ın yakın tarihli Twitter Space aktifliği akabinde ABD seçim temalı yeni bir altcoin 70x...

Elon Musk Haberinden Sonra Bu Altcoin 70x Yaptı!

Elon Musk’ın yakın tarihli Twitter Space aktifliği akabinde ABD seçim temalı yeni bir altcoin 70x yükseldi. Tesla CEO’su geçtiğimiz haftalarda attığı tweet’ler ile bir dizi göğüs token’in rallisini tetiklemişti.

ABD seçim temalı coin Elon Musk tesiriyle 70x yaptı

Adını Florida Valisi Ron DeSantis’ten alan RON isimli bir token, son 24 saat içinde merkezi olmayan borsalarda %7178’lik şaşırtan bir ralli yaşadı. DEXTools’a nazaran trend olan diğer bir token Robert F Kennedy Jr (RFK), birebir saatler içinde %4000’in üzerinde artış kaydetti.

DeSantis, Twitter’da yaptığı birinci açıklamayla Çarşamba günü adaylık dokümanlarını sunarak 2024 ABD başkanlık seçimleri için adaylığını resmen ilan etti. ABD Lider adayı, kısa müddet evvel Bitcoin’i desteklediğini lisana getirmişti.

elon musk haberinden sonra bu altcoin 70x yapti 0 Q6gyKyib

Florida Valisi DeSantis, duyuruyu Elon Musk ile birlikte yaptı

44 yaşındaki DeSantis, adaylığını duyurduğu kampanya görüntüsüyle ön plana çıktı. DeSantis, Twitter üzerinden yaptığı yayında Elon Musk ile teknik aksamalara karşın bir söyleşi gerçekleştirdi. Kampanya görüntüsünde, “ABD’nin kusursuz geri dönüşüne liderlik etmek için başkanlık yarışına giriyorum” sözüne yer verdi. Bu Twitter yayınına 400 binden fazla kişi canlı olarak katıldı.

https://twitter.com/elonmusk/status/1661463844131340296

Açıklamaların akabinde, ismini Florida Valisi Ron DeSantis’ten alan RON token, %7178 bedel kazandı. Bu yeni göğüs token, ikilinin Twitter’da bir ortaya gelmesinden kısa müddet sonra üretilmişti.

elon musk haberinden sonra bu altcoin 70x yapti 1 DAyea15C

Ayrıca, Robert F Kennedy Jr (RFK) isimli öteki bir ABD seçim temalı yeni coin’de %4000’in üzerinde artış gösterdi.

Milady NFT’leri sahipleri milyonerliğin tadını çıkartıyor

ABD seçim temalı coin’ler öncesinde, Milady NFT’leri ile temaslı token’ler geçen hafta gündeme oturmuştu. Tanınan Milady NFT koleksiyonunun fiyatları, bir Elon Musk tweet’inden sonra katlarca yükseldi. Artık, NFT sahibi yatırımcılar geçtiğimiz haftalardaki karlarını nakde çevirmeye başlıyor.

Mayıs ayının başlarında Milady koleksiyonu, aşağıdaki Elon Musk tweet’i ile yükselişe geçti. Her NFT, o sırada 3.4 ETH karşılığında süreç görüyordu. Kimileri anında %200’e kadar yükseldi ve her Milady dorukta 13.700 dolar bedelinde ETH aldı. Ayrıyeten, ilgisiz bir LADYS token yüzde binlerce artışla 120 milyon doların üzerinde piyasa bedeline ulaştı.

https://twitter.com/elonmusk/status/1656326406618619910

OpenSea’den elde edilen bilgilere nazaran, NFT koleksiyonu Musk’ın tweet’inden evvelki fiyatlara geri döndüğünden beri tüm kazanımlar aksine dönüyor. Koleksiyon fiyatı Perşembe günü NFT başına 3,2 ETH’ye kadar düştü.

elon musk haberinden sonra bu altcoin 70x yapti 2 8dQ1mywX

Kriptokoin.com olarak Elon Musk’un Milady NFT’lerini harekete geçiren açıklamalarına bu yazıda yer verdik.