Ece Seçkin’in şarkısında dans eden Yeowool için yaptığı yorum K pop dinleyicilerini kızdırdı

K-Pop kümesi PurpleBeck üyesi Yeowool, Ece Seçkin’in Acayip Güzel müziğinde dans ederek toplumsal medya hesabından...

Ece Seçkin’in şarkısında dans eden Yeowool için yaptığı yorum K pop dinleyicilerini kızdırdı

K-Pop kümesi PurpleBeck üyesi Yeowool, Ece Seçkin’in Acayip Güzel müziğinde dans ederek toplumsal medya hesabından paylaştı. Manzaranın kısa müddette gündem olmasının akabinde birçok K pop dinleyicisi heyecanlanarak görüntüyü Seçkin’e attı. Fakat genç müzikçinin görüntüye verdiği reaksiyon K pop dinleyicilerini kızdırdı.

ECE’NİN YANITI KIZDIRDI

Twitter hesabından görüntüyü paylaşan Ece Seçkin, “Ve bunun beni zerre heyecanlandırmaması” yorumunu yaptı. Seçkin’in paylaşımını gören birçok K pop dinleyicisi “Saygısızlık yapıyorsun” ve “Meslektaşınızın bu görüntüsü sizi heyecanlandırmıyorsa bu mesleği yapmanızın manası yok” yorumunu yaptı.

“KAFAYI YEMİŞSİNİZ”

Gelen yorumlara sonlanan Ece Seçkin, kendisine “Saygısız” diyen bir kullanıcıya şu sözlerle karşılık verdi: “Saygısız ve terbiyesiz olan sizlersiniz, hastasınız hepiniz Kore’nin K’sini duyunca bir triplere bir şeylere giriyorsunuz kafayı yemişsiniz. Adıyaman Başpınar köyünden Kore fanlığı yapıp bana küfür eden de sizlersiniz sizle neden bu kadar dalga geçildiğini artık daha yeterli anladım.”

K pop dinleyicilerini kızdıran Ece Seçkin, kısa müddette Twitter’da gündem olurken reaksiyonlar de peşin sıra gelmeye devam etti.

İşte Ece Seçkin’e gelen kimi yansılar…