Dijital Köprü Adım Adım İhracat Programı dış ticaret elçileri yetiştiriyor

QNB Finansbank dış ticaret elçisi uzman takımlar yetiştirerek KOBİ’lerin tahlil ortağı oluyor. QNB Finansbank, Adım...

Dijital Köprü Adım Adım İhracat Programı dış ticaret elçileri yetiştiriyor

QNB Finansbank dış ticaret elçisi uzman takımlar yetiştirerek KOBİ’lerin tahlil ortağı oluyor.

QNB Finansbank, Adım Adım İhracat Programı ile dış ticaret elçilerini yetiştirmeye başladı. Bu kapsamda ‘Dijital Köprü’den Adım Adım İhracat Programı’ bünyesinde Bahçeşehir Üniversitesi iş birliğiyle kurum içi eğitim programı olarak düzenlenen ‘Dış Ticaret İleri Seviye Sertifika Eğitimi Programı’ birinci mezunlarını verdi.

QNB Finansbank tarafından 2022 yılı başında devreye alınan ve bugüne kadar pek çok ihracatçının tahlil ortağı olan ‘Dijital Köprü’den Adım Adım İhracat Programı’ ihracatta büyümek isteyen KOBİ’lere takviye oluyor. Program kapsamında Bahçeşehir Üniversitesi iş birliği ile kurum içi eğitim programı olarak düzenlenen ‘Dış Ticaret İleri Seviye Sertifika Eğitimi’ mezuniyet merasimi geçtiğimiz hafta banka üst seviye yöneticilerinin de iştirakiyle gerçekleşti.

Dış ticaret elçisi olarak eğitimlerini tamamlayan QNB Finansbank portföy direktörleri, başta ihracat olmak üzere dış ticaret yapan yahut yapmak isteyen KOBİ yüklü firmalara muhtaçlık duyacakları alanlarda rehberlik ederek profesyonel tahlil ortağı olacak.

DIŞ TİCARETTE FARK YARATAN BAKIŞ AÇISI

Adım Adım İhracat Programı hakkında bilgiler veren QNB Finansbank Nakit İdaresi ve Dış Ticaret Yöneticisi Rahşan Kavas; “Dış ticaret elçilerimiz alanlarında uzman ve dalın önde gelen eğitmen ve profesyonellerinden eğitim alarak dış ticaret konusunda uzmanlıklarını artırıyorlar. Kurum olarak çalışanlarımızın programa ilgisinden çok mutluyuz ve onların gelişimine katkı sunduğumuz için çok memnunuz. ‘Dış Ticarette Başkan Banka’ vizyonumuz doğrultusunda tüm çalışanlarımızın bu alanda kendini geliştirmesini ve yenilenen dış ticaret dünyasında fark yaratacak bir bakış açısına sahip olmalarını çok önemsiyoruz. Bu sayede ihracat konusunda paydaşlarımızın beklentilerini karşılayarak kendilerine en büyük katma pahası sunabiliriz. Adım Adım İhracat Program çatısı altında sunduğumuz takviye sayesinde, programdan yararlanan müşterilerimizin ihracat sayılarını daha da arttırarak ülkemizi ekonomik olarak daha da büyüteceklerine inanıyoruz” dedi.

ÜCRETSİZ İHRACAT DANIŞMANLIĞI HATTI

QNB Finansbank tarafından hayata geçirilen Adım Adım İhracat Programı, başta ihracat olmak üzere dış ticaret yapan yahut yapmak isteyen KOBİ yüklü firmalara gereksinim duyulan alanlarda takviye veriyor. Programa başvuran ve ihracatta büyümek isteyen firmalara, fiyatsız danışmanlık sınırı, profesyonel tahlil ortakları, dijital tabanlı uygulamalar ve eser çeşitliliğiyle gerekli görülen alanlarda kapsamlı bir biçimde sunuluyor. Dış ticarete nereden başlayacağını bilemeyen yahut süreçlerinde dayanağa gereksinim duyan firmalar, QNB Finansbank müşterisi olsun yahut olmasın soru ve taleplerini 0 850 222 00 35 numaralı Dijital Köprü Tahlil Merkezi üzerinden Adım Adım İhracat Danışmanları’na iletebiliyor.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı