Dev Balinanın Yeni Avı Bu Kripto Para Oldu!

Kripto para dünyasında balinalarının rolünün dikkate alındığını biliyorsunuz. Onlar her harekete geçtiğinde kripto para dünyasında...

Dev Balinanın Yeni Avı Bu Kripto Para Oldu!

Kripto para dünyasında balinalarının rolünün dikkate alındığını biliyorsunuz. Onlar her harekete geçtiğinde kripto para dünyasında da bir hareketlilik başlıyor. Heyecanın kaynağı ise bu hareketlerin takip edilerek taraf tayininin yapılması. Bu nedenle kripto para dünyasında hangi hamleyi yapmanız gerektiğine dair karar vermiş oluyorsunuz.

Balina bu kripto para ünitesine yöneliyor

Balina hareketini takip etmek elbette kolay bir şey değil. Bu nedenle hareketi paylaşmak bir gündem oluşturuyor. Bir Twitter kullanıcısı bir balinanın yatırım stratejisini paylaştı. Kripto para ünitesi RefundCoin, yatırımcının portföyünün %99’unu temsil ediyordu. Bu türlü bir gelişmeyi kuşkusuz başarılı yatırımcıların stratejilerinin bedelli öngörüleri olarak da ele almak mümkün .

dev balinanin yeni avi bu kripto para oldu 0

Bir Twitter kullanıcısı ve airdrop avcısı Dami-DeFi, üç gün içinde yeni bir kripto para ünitesinden 1,3 milyon dolar kazanan bir kripto balinasını keşfettiklerini paylaştı. Yatırımcının portföyünün neredeyse tamamı, Blurr.eth topluluğunun bir üyesinin geliştirdiği bildirilen bir varlık olan RefundCoin’den (RFD) oluşuyordu.

Balinanın başarısı

Burada kuşkusuz bir balinanın elde ettiği bir muvaffakiyet kelam konusu. Bu muvaffakiyet 3 günde değerli ölçüde bir gelire işaret ediyor. Dami-DeFi, kullanıcının 20 Mayıs’ta 13.567175.828 RFD token için 26.300 dolar harcadığını söyledi. Bunlar süreçlerin yapıldığını gösteren blok zinciri ispatları. Sonuçta süreç sonucu balinanın portföyü yeterli kıymetlendi. 23 Mayıs’ta balinanın portföylerinin bedeli 1.327.042 dolara yükseldi.

dev balinanin yeni avi bu kripto para oldu 1 Af64rqzu

Twitter kullanıcısı, süreç adresine sahip olan balinayı bulmaları gerektiğini söyledi. Adres şu halde yer alıyor: 0x47ab348fb8919639cd8206ca06feaf8b32ffdf9f. Bilindiği üzere “Balina“, piyasaları etkileyecek kadar kripto para ünitesine sahip olan bir kripto topluluğu üyesini söz eder.

Catch the Whale yani “Balinayı Yakala” başlığında, başlığın muharriri üç platformdan araçlar kullanmış durumda. Buna nazaran balinanın izlediği süreç şu formda yer alıyor:

https://twitter.com/DamiDefi/status/1660947517272457219

DEX Screener, son 24 saat içinde en fazla aktifliğe sahip coinleri gösterme seçeneği sunuyor. Twitter kullanıcısı Dami DeFi DEX Screener’ı şu formda gösteriyor:

dev balinanin yeni avi bu kripto para oldu 2 YWlVr3g2

Kriptokoin.com okurları olarak sizler de daha fazla bilgi görmek için en enteresan aktifliğe sahip tokenin DEX Screener adresini Bubblemaps’e yapıştırabilirsiniz. Böylece hareketin ne olduğunu öğrenmiş oluyorsunuz.

dev balinanin yeni avi bu kripto para oldu 3

Bubblemaps, fiyatları değerli ölçüde artan tokenlerin en büyük ve en etkin sahiplerinin cüzdanlarını ortaya çıkarıyor. Zerion’un web sitesi daha sonra ilgilendiğiniz cüzdanın faaliyetlerini görmenize yardımcı oluyor. Bu türlü bir durum aslında bir sonuç ortaya koyuyor. Balinanın yaptığı her hareket sonucunda siz de bir strateji geliştirerek yatırımınıza taraf veriyorsunuz.