Deniz Gürel Kimdir? Nereli? Biyografi ve Hayatı

Deniz Gürel TV100 Ankara Temsilcisi. Merak ettiğiniz tüm detaylar! Kısaca eğitim, yaşam ve biyografi bilgileri....

Deniz Gürel Kimdir? Nereli? Biyografi ve Hayatı

Deniz Gürel TV100 Ankara Temsilcisi. Merak ettiğiniz tüm detaylar! Kısaca eğitim, yaşam ve biyografi bilgileri.

Deniz Gürel kimdir?

Deniz Gürel gazeteci, TV 100 Ankara temsilcisi, 3N Media Ankara Grup Başkanı. Gazi Siyaset Üniversitesi Fen Bilimleri ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden başarı ile mezun olmuştur.

2005 yılında Hürriyet Gazetesi kendi bünyesinde gazetecilik mesleğine adım attı. Muhabirlik ve editörlük yaptıktan sonra Hürriyet Ankara Haber Koordinatörü oldu. Bu görevi sürdürmekte olan Gürel, Ankara Kent Konseyi Yönetim Kurulu üyesidir.

Son zamanlarda Ankara kulislerinden yaptığı haberler ve siyasetçilerle yaptığı röportajlarla dikkatleri üzerine çekiyor. Adalet ve Kalkınma Partisi, Cumhuriyet Halk Partisi, Milliyetçi Hareket Partisi ve İYİ Parti ile yaptığı röportajlar büyük ilgi gördü. TV100 Ankara, Gürel’in söz konusu kanalı kontrol edebileceği ağın aktivasyonu için TV100’den ayrıldı.

Ankara’daki Sıcak Siyasi Gündemi değerlendirdiği canlı yayın programları büyük ilgi görüyor. TV 100 ekranlarında Cansu Canan Özgen’in anlatımı, Özgür’ün ifadesine ilişkin yorumları ve değerlendirmeleri büyük ilgi gördü. Programda ayrıca Tv100 .com yazarı Hacı Yakışıklı, Türkiye Gazetesi yazarı Cem Küçük ve Bizim TV Genel Yayın Yönetmeni Şaban Sevinç de yer aldı.

Evli olan Deniz Gürel’in bir oğlu ve bir kızı var. Resmi twitter hesabı @DenizGurel06’dır.

Deniz Gürel nerelidir?

Deniz Gürel Ankaralıdır. Bazı yerlerden edinilen bilgilere göre aslen Ankaralı olduğu belirtilmiş ancak bu teyit edilememiştir.
deniz gürel1