Demet Akalın, Nagihan’ın Survivor’dan elenmesine tepki gösterdi: Yazık günah

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor All Star’ın dün akşam yayınlanan kısmında eleme heyecanı yaşandı. Nagihan, Hikmet...

Demet Akalın, Nagihan’ın Survivor’dan elenmesine tepki gösterdi: Yazık günah

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor All Star’ın dün akşam yayınlanan kısmında eleme heyecanı yaşandı. Nagihan, Hikmet ve Ayşe ortasında yapıla SMS oylamasında adaya veda eden isim Nagihan oldu. Sıkı bir Survivor izleyicisi olan Demet Akalın, şampiyon olmasını istediği Nagihan’ın elenmesine reaksiyon gösterdi.

NAGİHAN KARADERE ELENDİ

Finale sayılı günler kala yarıştan elenen Nagihan Karadere, veda konuşmasında “Söyleyecek bir şey yok. Büyük gayretler verdim. keşke finali görebilseydim sonu görebilseydim lakin kısmet değilmiş. Tek üzüldüğüm husus kızımdan çok kere başka kaldım sonuca gidemediğim için… Sonuç büsbütün seyircimizin elinde. Bana SMS gönderen herkese sonuna kadar teşekkür ederim” sözlerini kullandı.

“YAZIK, GÜNAH”

Şarkıları ve açıklamalarıyla gündemden düşmeyen Demet Akalın, Survivor All Star müsabakasıyla ilgili yaptığı paylaşımlarla isminden kelam ettirmeye devam ediyor. Nagihan’ın elenmesine sonlanan Akalın, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda “Biz ne izledik 6 aya yakın… Yapın BBG konutu SMS’le oynayın ötede… Yazık günah ve vallahi yazık… Fakat tek gerçek var dışarıda gönüllerin kraliçesi Nagihan’dır ve efsane olarak kalacaktır. Nokta” diyerek reaksiyon gösterdi.