Daha oynamadan taraftarın sevgilisi oldu! Fenerbahçe’nin yeni transferi Lincoln, gol sevincinin sırrını açıkladı

Fenerbahçe‘nin yeni transferi ofansif orta saha oyuncusu Lincoln Henrique açıklamalarda bulundu. Henrique aile bağlarından bahsederek:”Lincoln...

Daha oynamadan taraftarın sevgilisi oldu! Fenerbahçe’nin yeni transferi Lincoln, gol sevincinin sırrını açıkladı

Fenerbahçe‘nin yeni transferi ofansif orta saha oyuncusu Lincoln Henrique açıklamalarda bulundu. Henrique aile bağlarından bahsederek:”Lincoln olarak çağrılırım. Aileme, çocuklarıma bağlıyım. Gollerimde de küçük çocuğumun isminin baş harfi olan ‘E’yi yaparım” tabirlerini kullandı.

“İDOLÜM RONALDİNHO”

10 numara mevkiinde misyon alan Lincoln Henrique, vazife verilmesi halinde ofansif manada her bölgede misyon alacağını belirterek: “Her vakit idol olarak Ronaldinho’yu gördüm, örnek aldım. Beni en çok üslup olarak etkileyen oyuncu Ronaldinho’ydu” dedi.

“FENERBAHÇE, TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK KULÜBÜ”

Lincoln, Jesus ile çalışmaktan memnunluk duyduğunun üzerinde durarak:”Jorge Jesus mesleğime tesir edecek. Jesus, dünyanın en büyük teknik yöneticilerinden biri. Fenerbahçe de Türkiye’nin en büyük kulübü. Hepimizin birlik olup çok çalışması gerekiyor amaçlarımıza ulaşmak için…” tabirlerini kullandı. Yıldız oyuncu konuşmasına ek olarak: “Fenerbahçe’nin maksadı kupalar kazanmaktır. Fenerbahçe’nin bu kadar uzun müddet kupa kazanamaması kabul edilebilir değil” kelamlarını sarf etti.