Cumhurbaşkanı danışmanı Mariam Kavakcı’dan “Halifemiz Erdoğan” paylaşımı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın danışmanlarından Mariam Kavakcı, toplumsal medya hesabından peş peşe dikkat çeken paylaşımlar...

Cumhurbaşkanı danışmanı Mariam Kavakcı’dan “Halifemiz Erdoğan” paylaşımı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın danışmanlarından Mariam Kavakcı, toplumsal medya hesabından peş peşe dikkat çeken paylaşımlar yaptı.

DAVUTOĞLU’NA ÇİZİK ATTI

Malezya Büyükelçisi’yken geçen ay merkeze çekilen Merve Kavakcı’nın kızı olan Mariam Kavakcı, Instagram hesabından Gelecek Partisi Genel Lideri Ahmet Davutoğlu’nun cadde direğine asılmış bir afişinin imgesini, “Din düşmanları, teröristler ve vatan hainleriyle yan yana duran kimseye hakkımız helal değil. Yok olacaksınız hepiniz çok yakında” sözleriyle paylaştı.

6’LI MASAYI MAKSAT ALDI

Kavakçı bunun akabinde, muhalefet partilerinin yer aldığı altılı masanın bir fotoğrafını paylaşırken “Kıskançlık insanları ne rezil hallere düşürüyor anladınız mı? Yazıklar olsun… Bir de Müslümanız diyorlar” tabirlerini kullandı.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN PAYLAŞIMI

Kavakcı’nın bir başka paylaşımı ise “halifemiz_rte” isimli bir hesabın isminin yazılı olduğu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan fotoğrafı oldu.