Çimsa, Intercem Amerika’da İnşaat Bölümünde Fark Yaratan Eserlerini Tanıttı

Sabancı Topluluğu’nun küresel markalarından Çimsa, 5-7 Aralık tarihleri ortasında Houston’da gerçekleşen Intercem Amerika Konferansı’na katıldı....

Çimsa, Intercem Amerika’da İnşaat Bölümünde Fark Yaratan Eserlerini Tanıttı

Sabancı Topluluğu’nun küresel markalarından Çimsa, 5-7 Aralık tarihleri ortasında Houston’da gerçekleşen Intercem Amerika Konferansı’na katıldı.

Çimsa konferansta Amerika pazarında ağır ilgi gören ve fark yaratan eserlerini tanıttı.

Dünyanın önde gelen çimento sanayisi konferansı Intercem’in Amerika buluşması 5-7 Aralık tarihleri arasındaTeksas Houston’da gerçekleşti.

Sabancı Holding iştiraki Çimsa, her sene düzenlenen ve dünyanın dört bir yanından çimento sanayisi yöneticilerini ağırlayanIntercem Amerika’da inşaat sektöründe fark yaratan eserlerini tanıttı. Eserlerini sektörün önde gelen temsilcileri ile buluşturan Çimsa, yenilikçi tahliller sağlayan eserleri ile dikkat çekti.

Çimsa CEO’su Umut Zenar Intercem Amerika Konferansı ile ilgili şu değerlendirmelerde bulundu: “2017 yılında ABD’de Cimsa Americas’ı kurduk. Texas eyaleti Houston kentinde 2019 yılında faaliyete geçen 300k tonluk üretim kapasiteli öğütme tesisimiz ile Amerika pazarına hizmet veriyoruz. Marka ve eser bilinirliği idaresi, aktif satış ve dağıtım gücü, pazar ve müşteri odaklı yaklaşımı, pazarlama aktiviteleri, kurum ve kuruluşlarla birlikte yaratılan sinerjilerle Çimsa Americas küresel piyasalarda faal rol alan bir oyuncu haline geldi. ABD pazarında büyümeyi, müşterilerimizin ve pazarın muhtaçlıklarını karşılamayı sürdüreceğiz. Çimsa’nın global çimento pazarındaki bu güçlü pozisyonu, Türkiye’nin ihracat gelirlerine sağlayacağımız katkıyı da çok daha güzel noktalara taşıyacak” dedi.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı