Büyükşehir Belediyesi Mezarlık Konusunda Sınıfta Kaldı

Kurban bayramı süresince yakınlarının mezarını ziyaret etmeye giden vatandaşlar mezarlığın bakımsız olmasından dolayı zor anlar yaşadı.

Büyükşehir Belediyesi Mezarlık Konusunda Sınıfta Kaldı
03 Ağustos 2020 - 12:31
Reklam

Birecik Asri Aile mezarlığı Kurban Bayramı'nın 4. gününde de ziyaretçi akınına uğradı, yakınlarını ziyarete giden vatandaşlar mezarlığın bakımsız olmasından dolayı zor anlar yaşadı. Mezarlık yolu ve çevresinin kuru otlar ile kapanmasından, mezarların üstüne düşen ağaçlardan ve su sıkıntısından dolayı şikayetçi olan vatandaşlar ailemizin kabrine ulaşmak için safari yaşadık Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül hiç mezarlıkları ziyaret etmiyor mu serzenişinde bulundular. WhatsApp ihbar hattına iletilen görüntülerde durum içler acısı olmakla beraber Birecik Belediyesi'nin konuyla ilgilenip Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ile iletişime geçmesini talep ettiler. Mezarlıklar gerek dinimiz gerek kültürümüz açısından önce iman sonra saygı olması gerekirken neden sorusu cevapsız kaldı. Büyükşehir Belediyesi'nin en kısa sürede Birecik Asri Aile Mezarlığı'nı ziyaret edip gerekli çalışmayı yapmaları için göreve davet ediyoruz.

Takipçi: Unutmayalım ki sizin kendi aile kabristanınız bu kadar bakımsız değil, kendinize gösterdiğiniz özeni vatandaşlarınıza da gösterin.


YORUMLAR

  • 0 Yorum