Bu hafta burçları neler bekliyor? Haftalık burç yorumları

Duygusal anlamda aşırılıklara kaçabiliriz. Bu hafta Ay’ın sert kontakları bizi duygusal anlamda yorabilir. Kadına, çocuğa ve hayvalara dair mağdur öykülerini çok sık duyabiliriz.

Bu hafta burçları neler bekliyor? Haftalık burç yorumları
12 Temmuz 2021 - 08:40
Reklam

12 Temmuz -18 Temmuz 2021 GÖKYÜZÜ GENEL DURUMU

Ay’ın konumu:

12 Temmuz – 18 Temmuz 2021 haftasında Aslan, Başak burcunda ilerlemesine devam edecek ve hafta sonu pazar günü ise Akrep burcunda olacak. 

Haftanın Gökyüzü olayları:

Bu hafta; duygusal ihtiyaçlarımızı anlatan Ay’ın yapmış olduğu sert açılar nedeniyle öncelikle biraz gergin ve hüzünlü hissetmemiz çok doğal. Anne veya anne figürü ile ilgili konularda dikkatli olmakta fayda var. Aynı zamanda Venüs ile Mars’ın bir birine kavuşması bizi enteresan ilşkilere ve entrika dolu bir sürece götürebilir.

Geçen haftadan beri süre gelen para ile ilgili istikrarsızlık bu haftada yine etkisini devam ettirecek gibi durmakta. Özellikle bu konuda Mars, Venüs arasındaki ilişki ve malum bu yılımızın canına okuyan Uranüs, Satürn arasındaki sert mücadele para akışını zorlaştırabilir, dolar, borsa, kripto para gibi mecralarda tedirginliklere neden olabilir. O nedenle bu haftada yatırımınıza dikkat etmenizde fayda var diyebilirim.  

Koç

Merhaba sevgili Koçlar ve yükseleni Koç burcu olanlar. 

Bu hafta kendinizi daha çok duygusal anlamda kuşatılmış gibi hissedebilirsiniz. Bunun adını depresyon koyun, can sıkıntısı koyun… Ne koyarsanız koyun ama geçici olduğunu bilin isterim. Ayrıca bu hafta ilişki,ler konusunda olabildiğince sabırlı ve istikrarlı olmaya gayret edin çünkü kolay kalbiniz kırılabilir.

Ay’ın günlük hareketini ve burcunuzdaki etkilerini Günlük Burç Yorumları‘ından takip edebilirsiniz.

 

Boğa

Merhaba sevgili Boğalar ve yükseleni Boğa burcu olanlar.   

Maddi konularda her ne kadar istikrarsız koşullar kendini hissettirsede bu hafta önünüze çıkabilecek fırsatlara daha dikkat etmenizde fayda var derim. Ve ayrıca kariyer konusunda enteresan konuşmalar, gelişmelerde görülebilir. Zamanı ve gücünüzü doğru değerlendirdiğiniz taktirde gayet iyi sonuçlar almanız olası

İkizler

Merhaba sevgili İkizler ve yükselen İkizler burcu olanlar.    

Maddi anlamda yüz güldüren sonuçlar almanız muhtemel. Bu hafata kibir, kendini beğenmiş davranışlar ve çok fazla “ben, ben…” demeyi bir kenara bırakırsanız kesinlikle kazanan siz olursunuz. Arkdaşlarınızla, kardeşlerinizle olan ilişkinize dikkat etmenizde fayda var. Kendinizi onaran yapıcı bir haftadan geçmeniz elinizde.

Yengeç

Merhaba sevgili Yengeçler ve yükseleni Yengeç burcu olanlar. 

Bu hafta sizi devlet daireleri ve ortak işlerden elde edilen kazançlar konusunda bazı ufak tefek sorunlar bekleyebilir. Bu konuda deneyimli ve çözüm üreten birilerinden destek almanızı tavsiye ederim. Anne veya anne figürü olan kadınlarla da iletişiminiz artabilir ve bu anlamda birlikte halledececeğiniz işlerde önünüz açılabilir diyebilirim.    

Aslan

Merhaba sevgili Aslanlar ve yükseleni Aslan burcu olanlar.

Bu haftanın göstergeleri gökyüzünde sizin için gayet iyi konuşmakta. Önünüzde yol alabileceğiniz hoş fırsatlar çıkabilir. Bu nedenle çevrenizi doğru organize ederseniz sizin için oldukça olumlu  gelişmeler olabilir. Hem iş hem aşk konusunda abartılı  beklenti içinde olmadan bu haftayı iyi değerlendirerek geçirmenizi tavsiye ederim.

 

Başak

Merhaba sevgili Başaklar ve yükseleni Başak burcu olanlar.   

Bu hafta sağlığınıza ve ufak tefek kazalara dikkat ettiğiniz sürece herhangi bir sorun yaşayabileceğinizi düşünmüyorum. Kariyer ve kariyerden elde edilen gelirler konusunda olumlu gelişmeler sizi bulabilir. Bu nedenle mümkün mertebe önünüze gelebilecek fırsatları görün ve hemen değerlendirin derim.  

Terazi

Merhaba sevgili Teraziler ve yükseleni Terazi burcu olanlar.

Maddi konuları bir kenara bırakırsak bu hafta sizin için gayet olumlu gelişmeler yaşamanız olası. Özellikle uzun vadeli ilişkiler, flörtler konusunda renkli zamanlar geçirebilirsiniz. Ayrıca sağlığınız konusunda da yapmanız gerekenler varsa bu hafta başlamak için hiçte fena değil. Bu hafta kendinize biraz müsaade edin derim.

 

Akrep

Merhaba sevgili Akrepler ve yükseleni Akrep burcu olanlar.    

Tam olarak kendinizi ifade etmeniz ve derdinizi dolambaçlı yollara düşürmeden anlatmanız gereken bir hafta yaşamanız gerekebilir. Özellikle ikili ilişkiler konusunda uyumlu, ılımlı bir tutum içinde olduğunuz sürece bu haftanın kazananı kesinlikle siz olursunuz diyebiliriz. Para ile ilgili konularda ise daha istikrarlı bir duruş sergileyin.

Yay

Merhaba sevgili Yaylar ve yükseleni Yay burcu olanlar.    ,

Bu hafta özellikle iş arkadaşlarınıza, çevrenizde irtibatta olduğunuz insanlara çok dikkat etmenizi tavsiye edeceğim. Bir yandan sizi sıkıştırabilecek durum ve koşullar içinde kalmanıza neden olurken, diğer yandan da sözde yanınızda durabilirler. O nedenle siz eğer sakin ve dinleyen tarafta kalırsanız bu haftayı daha iyi geçirirsiniz.

Oğlak

Merhaba sevgili Oğlaklar ve yükseleni Oğlak burcu olanlar.    

Bu haftanın sizin için en güzel yanıyatırım konusunda özellikle gayrimenkul alanında önünüze iyi fırsatların gelebilecek olması. Bu anlamda konut, kiralama, satma, alma ile ilgi,li planlarınız varsa bunu değerlendirmeniz sizin için gayet iyi olacaktır. Ayrıca bu hafta resmi konularda da beklentiniz varsa hız kazanabilir ve ne olursa olsun.

Kova

Merhaba sevgili Kovalar ve yükseleni Kova burcu olanlar.

Kendinizi, evet biraz kırgın ve yorgun hissedebilirsiniz. Ama ne olursa olsun bir şekilde enerjinizi toparlamaya bakın derim. Çünkü bu hafta aşk ve para konusunda süprizlere, hareketliliğe açık bir haftadan geçeceksiniz. Dinlenmeniz gerektiğinide unutmamanızda fayda var. Plan yapmaktan çok anınızı yaşamanız çok daha iyi.

Balık

Merhaba sevgili Balıklar ve yükseleni Balık burcu olanlar.

Bu hafta hayal gücünüz zirve yapabilir ve yapmanız gereken işler ve konularda bazı ufak tefek sıkıntılar yaşayabilirsiniz, konsante olmaya bakın!  Ama bu sıkıntıların hayati bir değerde olduğunu söylemek de abartılı olur. O nedenle bu hafta eğer imkanınız varsa herşeyden uzaklaşıp kendinizi azda olsa inzivaya çekin derim.

 


YORUMLAR

  • 0 Yorum