Bu Altcoin, Piyasa Çöküşünün Ortasında Milyoner Yaptı!

Bir altcoin düşünün. Sahiplerinin sayısı artsın. Varlığa sahip olanların milyon dolarları olsun. Bu durum bir...

Bu Altcoin, Piyasa Çöküşünün Ortasında Milyoner Yaptı!

Bir altcoin düşünün. Sahiplerinin sayısı artsın. Varlığa sahip olanların milyon dolarları olsun. Bu durum bir de piyasa çöküşünün tam da ortasında olsun. Kripto para ünitesinin ayrıntılarına bakalım.

Altcoin SHIB adreslerinde milyonerler

En az 1 milyon dolar bedelinde varlığa sahip altcoin Shiba Inu (SHIB) adreslerinin sayısı arttı. Buna nazaran son piyasa gerilemesinin ortasında 1.200’ün üzerine çıktı. Shiba Inu (SHIB) şu anda 0,000008 dolar düzeyinin altında el değiştiriyor. Bu yıl  ilk defa dört gün üst üste fiyat eşiğinin altına düştü. Bu gerileme, yatırımcıların elinde bulunan altcoin SHIB’nin kıymetini kıymetli ölçüde düşürdü. Ayrıyeten en az 1 milyon dolar pahasında bir çantaya sahip sadece 1.207 adres bıraktı. Önde gelen bir zincir içi tahlil kaynağı olan IntoTheBlock’tan alınan datalar farklı sonuçlar ortaya koyuyor. 1 milyon ila 10 milyon dolar pahasında Shiba Inu bulunduran adreslerin 1.150’ye düştüğünü gösteriyor. Ayrıyeten 10 milyon dolar yahut daha fazla bedelde SHIB bulunduran adres sayısının şu anda 57. Bu adresler toplam SHIB cüzdanlarının sadece %0,1’ini oluşturmakta.

bu altcoin piyasa cokusunun ortasinda milyoner yapti 0 HwXkqCvF

En az 1 milyon dolar kıymetindeki adreslerdeki son düşüş, SHIB’nin fiyatındaki düşüşe ve piyasadaki yaygın satış baskısına karşılık olarak birkaç balina adresinin varlıklarını sattığı son dağıtım kampanyasına bağlanabilir. Bilhassa, altcoin Shiba Inu’nun 30 Nisan’daki 0,00001031 dolarlık en yüksek fiyatından şu anki fiyatı olan 0,00000792 dolara düşmesi %23’lük bir paha kaybına işaret ediyor. Sonuç olarak, 97 milyar altcoin SHIB tutan bir adres Nisan ayında 1 milyon dolar kıymetindeydi. Bu 97 milyar SHIB tokenı şu anda 768.186 dolar bedelinde.

Değer kaybı

Altcoin SHIB’nin kıymet kaybına ek olarak, balina adresleri varlıklarını dağıtıyor ya da satıyor. Balinaların daha fazla token toplayıp toplamadığını ya da ellerindekileri satıp satmadığını gösteren Shiba Inu Large Holders Netflow metriği, son yedi gün içinde %1.700 oranında azaldı.

bu altcoin piyasa cokusunun ortasinda milyoner yapti 1 fmTIHhHT

Bu dağıtım eğilimi, daha evvel 1 milyon dolara sahip olan büyük sahiplerin varlıklarını çıkarmaya devam etmeleri nedeniyle, en az 1 milyon dolar pahasında SHIB tutan adreslerdeki düşüşe daha da katkıda bulunmakta. Balinalarda gözlemlenen modelin tersine bir durum var. Buna nazaran küçük Shiba Inu adresleri piyasadaki türbülansa karşın daha fazla token biriktirmiş durumda. IntoTheBlock dataları, 1.000 dolar kıymetine kadar altcoin SHIB tutan adreslerin son 30 gün içinde bakiyelerini %4,12 oranında artırdığını ortaya koyuyor. Bu cüzdanlar toplam altcoin Shiba Inu adreslerinin %79’unu oluşturuyor. Bu ortada SHIB, 0,000007 dolar fiyat bölgesini kaybedebileceğini görebilecek daha fazla düşüşe karşı savunma yapmaya çalışıyor. Kriptokoin.com olarak baktığımızda varlık, son 24 saat içinde 0,00000792 dolardan el değiştirerek yatay süreç gördü. 7 günlük düşüş oranı %6,12 olan Shiba Inu’nun 0,0000085 dolar bölgesini geri kazanabilmesi için geçtiğimiz haftaki kayıplarını telafi etmesi gerekiyor.