Blackpink Jisoo kanser mi? Blackpink Jisoo hasta mı, hastalığı ne?

Dünyaca ünlü müzik kümesi Blackpink üyelerinden Jisoo sıhhat durumu araştırılan hususlar ortasında yer alıyor. Kim...

Blackpink Jisoo kanser mi? Blackpink Jisoo hasta mı, hastalığı ne?

Dünyaca ünlü müzik kümesi Blackpink üyelerinden Jisoo sıhhat durumu araştırılan hususlar ortasında yer alıyor. Kim Ji-soo, 8 Ağustos 2016’da YG Entertainment tarafından kurulan Güney Koreli kız müzik kümesi Blackpink’in görseli ve başkan vokali olarak çıkış yapmıştır. Toplumsal medyada yapılan paylaşımlar sonrasında Jisoo kanser mi soruları gündeme geldi. Ünlü müzikçinin sıhhat durumu merak konusu oldu. Pekala, Blackpink Jisoo kanser mi? Blackpink Jisoo hasta mı, hastalığı ne? Ayrıntılar haberimizde…

JİSOO KİMDİR?

Kim Ji-soo, 3 Ocak 1995 tarihinde Güney Kore’nin Gyeonggi bölgesindeki Gunpo kentinde doğmuştur. Bir ağabeyi ve bir ablası vardır. Çocukken basketbol oynadı ve tekvando eğitimi aldı. Ayrıyeten çocukken TVXQ hayranıydı. Kim Ji-soo, Seul Sanat Okulu’nda okumuştur. 11. sınıfta okulunun drama kulübü seçmelerine katılmış, seçmeleri kazanarak oyunculuk ismine birinci tecrübelerini elde etmiştir.

2011 yılında YG Entertainment tarafından düzenlenen seçmelere katılıp seçilmiş ve 5 yıl stajyerlik eğitimi aldıktan sonra 8 Ağustos 2016’da YG Entertainment tarafından kurulan Güney Koreli kız müzik kümesi Blackpink’in görseli ve önder vokali olarak çıkış yapmıştır. 2021 yılında Snowdrop dizisinde başrol oyuncusu olarak yer aldı.

blackpink jisoo kanser mi blackpink jisoo hasta mi hastaligi ne 0 YhlMIKCR

blackpink jisoo kanser mi blackpink jisoo hasta mi hastaligi ne 1 SHla7pnn

BLACKPİNK JİSOO KANSER Mİ?

Blackpink kümesinin üyelerinden Jisoo, kanser olduğu savlarıyla gündeme geldi. Kim Ji-soo’nun sıhhat durumu araştırılan mevzular ortasında yer alıyor. Ünlü müzikçi Jisoo, Blackpink’in Osaka’da gerçekleşen konserinde korona olması sebebiyle sahneye çıkamamıştır. Kim Ji-soo’nun kanser olduğu istikametinde resmi bir açıklama yer almamaktadır.