Bireye Özel Avantajlı Teklifler Sayesinde Vodafone’luların Parası Pahalı

Vodafone, hem Vodafone’lu olmak isteyenler hem de mevcut müşterileri için şahsa özel tekliflerin yanı sıra...

Bireye Özel Avantajlı Teklifler Sayesinde Vodafone’luların Parası Pahalı

Vodafone, hem Vodafone’lu olmak isteyenler hem de mevcut müşterileri için şahsa özel tekliflerin yanı sıra 12 ay sabit fiyat garantisinden Devreden Tarife’ye kadar pek çok imkân sunuyor. Vodafone’lu olmak isteyen müşteriler, vodafone.com.tr’yi ziyaret ederek ya da Vodafone mağazalarındaki QR kodu okutarak, 85 TL’den başlayan, bireye özel tekliflerden yararlanabiliyor.

Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, müşterilerine dijital dünyada kazandıran fırsatlar sunmaya devam ediyor. “Vodafone’da paran değerli” söylemiyle hayata geçirilen yeni kampanyada, Vodafone’a yeni gelen ve mevcut Vodafone müşterileri, şahsa özel teklifler ile 12 ay sabit fiyat garantisi, fatura aşımını engelleyen durma özelliği, Red’de internetinden yemeyen toplumsal medya uygulamaları, Armağan Çarkı’ndan her hafta 20 GB’a kadar internet kazanma talihi, Devreden Tarife özelliği üzere pek çok avantajdan yararlanabiliyor. Ayrıyeten, Üstün Uyumlu tarifeyle kendi tarifesini oluşturma imkânı da yeni gelen müşterileri bekliyor. Kampanya kapsamında numarasını taşıyarak ya da yeni numara alarak Vodafone’a gelmek isteyen müşteriler, vodafone.com.tr’yi ziyaret ederek ya da Vodafone mağazalarındaki QR kodu okutarak, 85 TL’den başlayan, şahsa özel tekliflerden yararlanabiliyor.

Vodafone Türkiye İcra Şurası Lider Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin, şunları söyledi:

“Günümüzde, müşterinin kendi tercihlerine uygun biçimde şahsileştirilmiş teklifler sunulması bedelli bulunuyor. Biz de Vodafone olarak müşterilerimizin muhtaçlık ve kullanım alışkanlıklarına nazaran bireye özel bütçe dostu avantajlı teklifler sunmaya devam ediyoruz. Müşterilerimiz, mağazalarımızda QR kod okuttuklarında kendilerine uygun teklifleri görebiliyorlar. Bilgi bazlı yaklaşımımızı yeni müşterilerde de uygulamak, mümkün müşteri potansiyelini genişletmek ve analitik modellemeleri işin kıymetli bir modülü haline getirmek fark yaratıyor. Vodafone bugün bölümde en düşük taşınabilir müşteri kayıp oranına sahip. Burada fark yarattığımız alanları müşterilerimize sorduk, onların içgörüleriyle yeni bağlantı kampanyamızı tasarladık. ‘Vodafone’da paran değerli’ anlayışı doğrultusunda hayata geçirdiğimiz bu kampanyada, Vodafone’lu olmak isteyenlere 85 TL’den başlayan özel tekliflerden yararlanma imkânı veriyoruz. Böylelikle müşterilerimiz, 12 sabit fiyat garantisinden internetinden yemeyen toplumsal medya uygulamalarına kadar pek çok avantajdan mevcut müşterilerimiz üzere yararlanabiliyor. Herkesi bu yeni kampanyamızdan yararlanmaya davet ediyoruz.”

Kişiye özel tekliflerle Vodafone’lu olmanın tam vakti

Vodafone’a geçmek isteyenlerin, vodafone.com.tr ya da Vodafone mağazalarına gelmeleri kâfi oluyor. Müşteriler, bu kanallarda yapılan yönlendirmeleri takip ederek Vodafone’a geçişlerini tamamlayabiliyorlar. Vodafone, müşterilerin sistem üzerinden verdikleri bilgilere dayanarak onlara özel faturalı tarife teklifleri sunuyor. Böylelikle müşteriler bireye özel sunulan tekliflerden dilediğini seçebiliyor. Mevcut Vodafone müşterileri ise Vodafone mağazalarını yahut Vodafone Yanımda uygulamasında “Bana Ne Var” sekmesini ziyaret ederek tarife, mesken interneti ve Vodafone Flex’ten aygıt teklifleri üzere kendilerine özel fırsatları keşfedebiliyor.

Yapay Zeka dayanaklı akıllı sistem kullanılıyor

Vodafone, numarasını taşıyarak ya da yeni çizgi alarak Vodafone’a geçmek isteyenlere en uygun teklifi sunmak için Yapay Zeka dayanaklı bir akıllı sistem kullanıyor. Vodafone’a geçmek isteyenler, bireye özel tekliflerden yararlanmak için vodafone.com.tr’ye girebiliyor ya da Vodafone mağazalarına gelebiliyor. Vodafone mağazalarındaki QR kod’u okutarak sistem üzerinden muhtaçlıklarını anlamaya yönelik sorulan 4 soruya karşılık verdikten sonra kendilerine en uygun teklifi görebiliyor ve dijitalleştirilmiş süreçlerle Vodafone’lu olabiliyorlar. Yapay Zeka takviyeli bu sistemle, Vodafone’lular için “Bana Ne Var”da sunulan şahsileştirilmiş teklifler Vodafone’a gelmek isteyenler için de tüm kanallarda sunuluyor.

Kampanyaya özel reklam sinemaları yayında

Vodafone’un yeni kampanyası için çekilen reklam sinemalarında Aras Bulut İynemli oynuyor. Sinemalarda Vodafone’un sunduğu devretme özelliği, fatura durdurma özelliği, internetinden yemeyen uygulamalar, Armağan Çarkı, tarife içerik değiştirme özelliği, tarife fiyatının artmaması üzere avantajlara dikkat çekilerek “Vodafone’da paran değerli” iletisi veriliyor. Vodafone’lulara ödedikleri fiyatın karşılığında tarifenin yanı sıra pek çok yarar da sunuluyor.

Yaklaşık 450 milyon GB internet kotadan yemedi

Bugün 680 bini aşkın Vodafone müşterisi Devretme özelliğinden faydalanıyor. 2022’nin birinci 11 ayında, Armağan Çarkı’nda toplam 440 milyon GB internet ve 11 milyar TL armağan çeki verildi. Yaklaşık 4 milyon müşteri Vodafone Red’in sınırsız paketleriyle 450 milyon GB’a yakın interneti kotasından yemeden kullandı. Üstün Uyumlu tarife kullanan müşterilerin 9,5’u içeriklerini gereksinimleri doğrultusunda değiştirirken, içerik değiştirenlerin 24’ü tarife fiyatını muhtaçlığına nazaran düşürdü; içerik değiştirenlerin 51’i ise gereksinimlerine nazaran internet içeriğini artırdı.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı